Bebek erkekken kıza dönmüş olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Bebek erkekken kıza dönmüş olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,758 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek erkekken kıza dönmüş olabilir mi
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün. Doktora kontrole gııtım bilmiyorum sonradan sakaya vurduda 8 on içindeyim 3 doktor erkek dedi işte bu doktor da ılı üc defa erkek dedi dun sorunca kız dedı nasıl kız siz erkek dedınz dedim donmuş olabilir dedi guldu sonra Saka dedı erkek pipisi de bu kafam şuan çok karıstı Saka mıydı yoksa doktor kendını tepkımden dolayı cevırdı mı bilmiyorum
Unutmuştur beni doktor bugün çağırdı gel gün verelim diye doktor a diyorum ki hocam anestezi doktoru beni gördü kan tahlili yaptırdım nst EKG herşey yaptırdım siz dediniz 10subatta gel ne zaman dedim diyo o da unutmuştur canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Artık yapcaz sonra ne olur Allah bilir ya biraz önce oldu benim 3 yasında oğlum var birden koşup gelip karnıma vurdu agrıdı birşey olmuş mudur dur yapma dedikçe yine ypıyyor
Korkma canım anne karnında bebeği aminyon sıvısı koruyor bir şey olmamıştır Allah'ın izni ile

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
H
Ah bu minik yaramazlar yok mu bilerek yapar kuzum sen yapma dedikçe onun daha çok hoşuna gider yapar yaptıkça yapma deme kafasını baska bir şeyle dağıtmaya çalış o zaman unur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Heralde oda his ediyor mu ne bile bile gelip vuruyor hamilelikten önce yapmazdı bunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar