Bebek gazi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Bebek gazi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gazi
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğimin gazi çok var sırtını sivazliyorum ayaklarını bisiklet pedalı çevirir gibi oynatiyorum yine ayni ağızdan biraz çıkarıyor ama yine çok ağlıyor ne yapmam lazım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğimin gazi çok var sırtını sivazliyorum ayaklarını bisiklet pedalı çevirir gibi oynatiyorum yine ayni ağızdan biraz çıkarıyor ama yine çok ağlıyor ne yapmam lazım
Cnm damla kullanmıyor musun sırtını sıvazla saat yönünün tersine mesaj yap karnına emziriyorsanda rezene çayı iç sütten bebeğe geçer

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım rezene anason çayi var onu iç sen günde bir bardak hem bebeğe de geçer sütünden rahatlatır bio gai diye damla var doktora danis uygun görürse kullanabilirsin yemeklerinde kimyon kullan acı baharatlı şeyler çok tüketme bir müddet mercimek çorbası falan da içme geçer insallah minigin sıkıntısı

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Kimyonlu rezeneli anason lu çay için günde bir bardak hem sütünüzü artırır hem de bebeğinizin gazını hafifletir . Doktorunuzdan uygun görürse damla alırsınız . Kendinizi sıcak tutun

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nurse harveys diye bitkisel surup var canım cok rahatlatıyor gaz sancı sına cok iyi geliyor 25 gunlukken basladım ben cok rahat gazını cıkarıyor eczaneden alabilirsin bıogaıa var bide oda gazını cıkarmada cok iyi ama fiyatı cok pahalı geldi bana

Tüm sayfalar yüklendi.