Sorum var Bebek gelişimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyzanur gncdl tarafından oluşturulan Bebek gelişimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,444 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gelişimi
Konbuyu başlatan Beyzanur gncdl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ya arkadaşlar 33+2 yim bugün kontrole gittiğımde doktor bebeğin gelişiminde 10 gün gerileme var dedi bu günüm nasıl geçti bilmiyorum çok kötüyüm daha ilk gebeliğim aranızda bu durumla karşılaşan var mı acaba?😔
Üzülme kuzum endişe etme ilerleyen haftalarda toparlar inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya arkadaşlar 33+2 yim bugün kontrole gittiğımde doktor bebeğin gelişiminde 10 gün gerileme var dedi bu günüm nasıl geçti bilmiyorum çok kötüyüm daha ilk gebeliğim aranızda bu durumla karşılaşan var mı acaba?😔
Kızımda son 1 ay kala 1 hafta geriledi gelişimi öyle de doğdu sadece kilosu azdı başka sağlık problemi yoktu canım üzülme ilerleyen haftalar gelişimi öne bile geçebilir.

Beyzanur gncdl

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme kuzum endişe etme ilerleyen haftalarda toparlar inşallah
İnşallah🤲 Kahvaltı geçiştirmem ve ilaçlarımı doğru almamam yüzünden olduğunu düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımda son 1 ay kala 1 hafta geriledi gelişimi öyle de doğdu sadece kilosu azdı başka sağlık problemi yoktu canım üzülme ilerleyen haftalar gelişimi öne bile geçebilir.
Sağlığında bir şey yok çok şükür Allah hiçbir anneyi evladına yetersiz hissettirmesin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnşallah🤲 Kahvaltı geçiştirmem ve ilaçlarımı doğru almamam yüzünden olduğunu düşünüyorum

Sağlığında bir şey yok çok şükür Allah hiçbir anneyi evladına yetersiz hissettirmesin
Aminn canım çok şükür bişey yokmuş. Sağlıkla hayırlısıyla kavuşun inşallah 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Kendini suçlama kuzum seninle alakası yok oldumu oluyor

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kendini sıkma canım ireleyen hafdalarda kendi hafdasıyla aynı olcak 2hafda ireli geri olması normal karşılanıyor Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🤲🙏

Beyzanur gncdl

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.