Sorum var Bebek gelişimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyzanur gncdl tarafından oluşturulan Bebek gelişimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,455 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gelişimi
Konbuyu başlatan Beyzanur gncdl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Ya arkadaşlar 33+2 yim bugün kontrole gittiğımde doktor bebeğin gelişiminde 10 gün gerileme var dedi bu günüm nasıl geçti bilmiyorum çok kötüyüm daha ilk gebeliğim aranızda bu durumla karşılaşan var mı acaba?😔
Olabiliyor. Canını sıkmadan beslenmene dikkat et toparlar inşallah. Benim de bir üç gün geride, bi bir hafta geride dedikten sonra tekrar kontrole gittiğimde haftasını yakalamış hatta iki gün ileride gözüküyor dedi doktorum🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya arkadaşlar 33+2 yim bugün kontrole gittiğımde doktor bebeğin gelişiminde 10 gün gerileme var dedi bu günüm nasıl geçti bilmiyorum çok kötüyüm daha ilk gebeliğim aranızda bu durumla karşılaşan var mı acaba?😔
Korkma canım son haftalara doğru eski düzeninş yakalıyorlar birde zaten 2 hafta ileri yada geri olması sorun teşkil etmiyor korkma canım bebeğin de üzülmesin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
O ultrason verilerine çok takma kafanı bence çünkü tam net olmuyor. Mesela bana bebek çok büyük falan filan denildi doğuma girecekken ultrasonda 4 kilo dendi doğdu 3750 yani çok net kesin veriler ve değil takma kafana hiç 🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar