Bebek giyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Bebek giyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,411 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek giyim
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar umarım herkes iyidir.🥰 Bebeğime elbise almak istiyorum bulunduğum yerde çok çeşit yok klasik magazalar var lc Waikiki gibi e bebek civil vs. internetten önerebileceğiniz güvenilir siteler var mı? Instagram kullanmıyorum bu arada 😊. Cvplar için şimdiden teşekkürler.
Ben bebeğe ait her seyi civilden aldım ama sana tavsiyem çok küçük alma bebekler çok çabuk buyuyolar ben 1500 TL ye bebeğe kıyafet aldım sadece 4 5 Kere giyindi sonra olmadi

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar umarım herkes iyidir.🥰 Bebeğime elbise almak istiyorum bulunduğum yerde çok çeşit yok klasik magazalar var lc Waikiki gibi e bebek civil vs. internetten önerebileceğiniz güvenilir siteler var mı? Instagram kullanmıyorum bu arada 😊. Cvplar için şimdiden teşekkürler.
Hamileligimin başından beri hemen her şehri ve ordaki her bebek magazasini gezdim lcw kadar kaliteli bebek ürünleri satan mağazaya denk gelmedim canım tek tuk e bebektende aldim ama favorim lcw bence hiç başka mağaza arama kumaşları çok kaliteli reklam yapmış gibi oldum ama gordugum incelediğim kadarıyla öyle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hamileligimin başından beri hemen her şehri ve ordaki her bebek magazasini gezdim lcw kadar kaliteli bebek ürünleri satan mağazaya denk gelmedim canım tek tuk e bebektende aldim ama favorim lcw bence hiç başka mağaza arama kumaşları çok kaliteli reklam yapmış gibi oldum ama gordugum incelediğim kadarıyla öyle
Doğrudur canım internetten baktım daha çok çeşit vardır diye hoşuma giden bişey olmadı. Teşekkür ederim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar