Bebek giyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye taş tarafından oluşturulan Bebek giyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 763 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek giyim
Konbuyu başlatan Rukiye taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İyi geceler güzel anneler bebeğimin cinsiyetini öğrendim artık hazırlık yapmak istiyorum ufaktan kıyafetlerini kaç aylık almamı önerirsiniz ☺️
Cinsiyeti nedir canım gözün aydın 🥰 0-3 aylik 40 cikana kadar anca giyiyorlar fazla alma, 3-6 aylık ve 6-9 aylık al canım genelde🧡

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti nedir canım gözün aydın 🥰 0-3 aylik 40 cikana kadar anca giyiyorlar fazla alma, 3-6 aylık ve 6-9 aylık al canım genelde🧡
Teşekkür ederim canım nasip olursa kızımız olacak ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayirli olsun cnm 🥰 cnm yeni doğan al bı kaç tane daha sonra böyle 3 ayliktan 1 yas kadar olan kıyafetlerini al..
Sağol canım teşekkür ederim ☺️

Ponçik10

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler güzel anneler bebeğimin cinsiyetini öğrendim artık hazırlık yapmak istiyorum ufaktan kıyafetlerini kaç aylık almamı önerirsiniz ☺️
İlk bikaç tane 0-1 al ama en çok 0-3 al çnkü gerçekten çok hızlı büyüyorlar bir bakmışsın bişey olmuyo artık bebişe sağlıkla kucağına alırsın inşallah😊

Tüm sayfalar yüklendi.