Hayırlı sabahlar kızlar hamiş anne adaylarım doğum yapmış annelerim ve çocuklarla kafayı yemek üzere olan diğer annelerim ❤️🫶🫶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Hayırlı sabahlar kızlar hamiş anne adaylarım doğum yapmış annelerim ve çocuklarla kafayı yemek üzere olan diğer annelerim ❤️🫶🫶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 958 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı sabahlar kızlar hamiş anne adaylarım doğum yapmış annelerim ve çocuklarla kafayı yemek üzere olan diğer annelerim ❤️🫶🫶
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Böyle döner tekmeler falan 😂🤭 Ben bir dahakine boksa falan gideyim hem kilo veririm hem stres atarım çok canım çekti 😍🥹
😂😂 ben bitiyordum hele küçükken ay bu nasıl zıplıyor derdin o zaman nereden bileceksin büyüdükçe gerçeği öğrendim ve gerçeklikle uzaktan yakından alakası olmayan her film ve diziden soğudum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 ben bitiyordum hele küçükken ay bu nasıl zıplıyor derdin o zaman nereden bileceksin büyüdükçe gerçeği öğrendim ve gerçeklikle uzaktan yakından alakası olmayan her film ve diziden soğudum
Ben şu aldatmalı 2 karılı sürekli dram dram dram entrika olan dizi filmleri hiç sevmem o kardeşlerim var mesela 6 tane lise bebesi yaşamadıkları saçmalık kalmıyor her fragmanda biri ölüyor sürekli kavga, o ona atlıyor bu buna gidiyor 😬

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben şu aldatmalı 2 karılı sürekli dram dram dram entrika olan dizi filmleri hiç sevmem o kardeşlerim var mesela 6 tane lise bebesi yaşamadıkları saçmalık kalmıyor her fragmanda biri ölüyor sürekli kavga, o ona atlıyor bu buna gidiyor 😬
2 karılı deyince aklıma direk özcan deniz dizileri yada filmleri geliyor medense 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar