Bebek görmeye gelenler için ikramlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Bebek görmeye gelenler için ikramlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,007 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Bebek görmeye gelenler için ikramlık
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Evet hanımlar konu başlığını gördünüz. Önceki doğumumda kayınvalidem yanımdaydı şimdi yalnızım ve baya bir kişi 40 ım bitince gelecekmiş. Ne ikram edilir racon nedir yardımlarınızı istiyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet hanımlar konu başlığını gördünüz. Önceki doğumumda kayınvalidem yanımdaydı şimdi yalnızım ve baya bir kişi 40 ım bitince gelecekmiş. Ne ikram edilir racon nedir yardımlarınızı istiyorum
Vallha bacim bizim.buralarda ikramlik olarak yaprak sarmasi yanina baklava börek cay oluyor acikcasi fazla abartmaya gerek yok sonucta daha bebeğin ufak senden cok sey beklemeleri olmaz zaten

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim misafir önüne ne koysan yemesi lazim bende bebek görmeye bir tek eltiler geldi onlara da ne yapacam hiç uğraşamam layık değiller..☺tuzlu kurabiye tarifleri var nefis yemek tarifi ordan bak buzluğada at rahat olur

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Pastaneden poğaça al kuru pasta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçen banada geldi arkadaş çiğköfte yaptım makina pratik börek aldım hazır çok güzel dadı birde Fındıkzade yaptim
Fındıkzade ne bakayım netten. Çiğköfteyi beceremem bence 😃

Canim misafir önüne ne koysan yemesi lazim bende bebek görmeye bir tek eltiler geldi onlara da ne yapacam hiç uğraşamam layık değiller..☺tuzlu kurabiye tarifleri var nefis yemek tarifi ordan bak buzluğada at rahat olur
Hahsh 😁 ilahi çok güldüm 😃 uygulama yüklü ama hamurişlerinde çok iyi değilim ayrıca zaten unu yağı o kadar arttıki evde yapmakla dışardan almak arasında fiyat farkı eskisş gibi yok ya kolay olması için tuzlu kurabiye de alırım gelene çat çat koyarım mantıklı

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel seninkiler en azından kırkın çıkınca gelecekmiş benimkiler daha bı haftam dolmadan geldiler üstelik yemek de yaptım çayın yanında da tatlı yapiyodun hep🥴gelmeyin biraz toparlanim dememe rağmen anlamiyolardi biz yabancimiyiz deyip bide yerlerinden kalkıp bı su bile almayanlar dan😏😏o gazlı bebekle bide misafirle ikramlikla uğraşıyorum😏😏 insanlar bazen çok düşüncesiz ya

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Fındıkzade ne bakayım netten. Çiğköfteyi beceremem bence 😃

Hahsh 😁 ilahi çok güldüm 😃 uygulama yüklü ama hamurişlerinde çok iyi değilim ayrıca zaten unu yağı o kadar arttıki evde yapmakla dışardan almak arasında fiyat farkı eskisş gibi yok ya kolay olması için tuzlu kurabiye de alırım gelene çat çat koyarım mantıklı
Aynen artik herşey çok maliyetli

😂

Tüm sayfalar yüklendi.