Bebek göz muayenesi 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Bebek göz muayenesi 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,317 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek göz muayenesi 🤗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gitmiştim göz muayenesine geleceksin dedi ama bir buçuk aylıkken mi dedi yoksa bir buçuk ay sonra mı dedi onu ben bir buçuk aylıkken getir diye düşündüm 🤦 arkadaşımın bebekleri beşinci aya gidiyor daha yaptırmamış ben erken mi randevu aldım acaba yarına randevusu var bir buçuk aylık oldu bebeğim? Siz ne zaman yaptırdınız göz muayenesini?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doktora gitmiştim göz muayenesine geleceksin dedi ama bir buçuk aylıkken mi dedi yoksa bir buçuk ay sonra mı dedi onu ben bir buçuk aylıkken getir diye düşündüm 🤦 arkadaşımın bebekleri beşinci aya gidiyor daha yaptırmamış ben erken mi randevu aldım acaba yarına randevusu var bir buçuk aylık oldu bebeğim? Siz ne zaman yaptırdınız göz muayenesini?
Ben 1 aylık iken yaptırdın ki yaptırman gerekiyor zaten kuzum. Sonra o sana 6 aylıktan sonra şaşılık vs olmazsa 9 aylık iken normal kontrole getir dicek.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 aylık iken yaptırdın ki yaptırman gerekiyor zaten kuzum. Sonra o sana 6 aylıktan sonra şaşılık vs olmazsa 9 aylık iken normal kontrole getir dicek.
Yarın götüreceğim randevu aldım sabah erkenden. Arkadaşım hiç götürmemiş altı aylıkken getir demiş doktor 🙄 dedim ben mi erken götürüyorum 🤦 teşekkür ederim Ayşem 🥰🥰😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yarın götüreceğim randevu aldım sabah erkenden. Arkadaşım hiç götürmemiş altı aylıkken getir demiş doktor 🙄 dedim ben mi erken götürüyorum 🤦 teşekkür ederim Ayşem 🥰🥰😍😍
Rica ederim kuzum ❤️. Ankara'da benim de normal çocuk doktorum demişti götür diye

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum ❤️. Ankara'da benim de normal çocuk doktorum demişti götür diye
Ben gözünde kanlanma var diye götürdüm erken süreçte göz doktoruna doktor muayene etti sonra damla verdi kan için ve dediki bir buçuk aylıkken getir göz muayenesini yapalım. Bende randevu aldım ama o gittiğim doktora randevu ayın dördünde vardı başka doktora aldım bir buçuk aylığına denk gelsin diye 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben gözünde kanlanma var diye götürdüm erken süreçte göz doktoruna doktor muayene etti sonra damla verdi kan için ve dediki bir buçuk aylıkken getir göz muayenesini yapalım. Bende randevu aldım ama o gittiğim doktora randevu ayın dördünde vardı başka doktora aldım bir buçuk aylığına denk gelsin diye 🤗
İyi yapmışsın kuzum 😘❤️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kız bana öyle bişey demediler 🤦🏻‍♀️
Bir buçuk aylıkken getir dedi bana bende yarına randevu almıştım yarın götürcem. Sende hemen al 3 aya kadar bakılıyormuş internetten baktım öyle yazıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 aylıkken götürdük sorun yok 1 yaşında tekrar baktırın dedi doktor
Bakalım bizimkine ne diyecekler valla fildir fildir etrafı izliyor 😅😅 ne yapıyorlar acaba canı acır mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 aylıkken götürdük sorun yok 1 yaşında tekrar baktırın dedi doktor
Bakalım bizimkine ne diyecekler valla fildir fildir etrafı izliyor 😅😅 ne yapıyorlar acaba canı acır mı
Götür mervem götür kist vs var mı diye bakıyorlar
Canı acıyor mu bebeğin ne yapıyorlar orada ona 😣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar