Sorum var Bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla kurt tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 917 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Leyla kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 24 haftalık hamileyim bebyimin hareketleri baya azz yaa bazen hiç hareket etmiyor normelmi bu ya
Bebegin hareketleri sayiyla sinirli degldir cnm merak etme bana doktorum oyle demisti bu haftalarda tutarsizdir bi oynar bi oynamaz bazen 2 gun bile hssetmezssn ama o hareket etmyor anlmna gelmyo cunku her hareketi anne hissedemz bu haftada ters duruyor olablr sirti donuk olablr oyizden hareket pozisyona gorede degisir bazi pozisyonlarda cok hssedersn bazi pozisyonlarda az hissedersn vrya hc hissetmezssn hareket sayisi da 32 haftadan sonra önemli cnm şuan cokkk norml kfana takma

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin hareketleri sayiyla sinirli degldir cnm merak etme bana doktorum oyle demisti bu haftalarda tutarsizdir bi oynar bi oynamaz bazen 2 gun bile hssetmezssn ama o hareket etmyor anlmna gelmyo cunku her hareketi anne hissedemz bu haftada ters duruyor olablr sirti donuk olablr oyizden hareket pozisyona gorede degisir bazi pozisyonlarda cok hssedersn bazi pozisyonlarda az hissedersn vrya hc hissetmezssn hareket sayisi da 32 haftadan sonra önemli cnm şuan cokkk norml kfana takma
Evet cnm geçen detaylı ultrasyana girdim bebyin arkasi dönük dedi doktor ondan ozmn teşekkürler ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım kendini çok yorduğun için olabilir , sağ salim kucağına alırsın inşallah
Amin cnm bütün anneler sağ salim kucahina alsinn ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar