Bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Baby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzeee

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebek hareketleri neden yavaşlar
Canım bebek dönmüş olabilir kolları ayakları aşağıya doğru veya yukarıya doğru durduğunda çok net hissedilmez hareketleri, yine takip et günde en az 10 kez hareket ettiğini hissedersen normal ama altına düşerse hemen bi dra görün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi kaç haftalık şuan?

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek dönmüş olabilir kolları ayakları aşağıya doğru veya yukarıya doğru durduğunda çok net hissedilmez hareketleri, yine takip et günde en az 10 kez hareket ettiğini hissedersen normal ama altına düşerse hemen bi dra görün

Bi kaç haftalık şuan?
25.hafta günde 10 defa oluyordur önceki haftalara göre daha az sadece 3 4 gündür

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
25.hafta günde 10 defa oluyordur önceki haftalara göre daha az sadece 3 4 gündür
Günde 10dan az hissederseniz hemen gelmeniz gerekiyor diyor drlar günde 3 4 sefer hissetmen hiç normal değil bi an önce bi dra görün istersen canım ihmal edilecek bi durum değil, bişey yoksa da ki inşallah yoktur için rahat etmiş olur ama normal değil

Haftasını ondan sordum bebek daha küçük olsa belki sen hissetmiyor olabilirsin diye ama 25te hemen hemen her hareketini hissediyorsundur artık

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Günde 10dan az hissederseniz hemen gelmeniz gerekiyor diyor drlar günde 3 4 sefer hissetmen hiç normal değil bi an önce bi dra görün istersen canım ihmal edilecek bi durum değil, bişey yoksa da ki inşallah yoktur için rahat etmiş olur ama normal değil
Yok 3 4 sefer değil 3 4 gündür yavaşladı.Ama günde 10 seferi geçiyordur o kadar da az değil sadece önceki haftalara göre daha sakin.Mesela normalde sabah hareketleriyle uyanırdım şimdi uzandigim zamnlarda hafif hafif oynuyor sadece.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok 3 4 sefer değil 3 4 gündür yavaşladı.Ama günde 10 seferi geçiyordur o kadar da az değil sadece önceki haftalara göre daha sakin.Mesela normalde sabah hareketleriyle uyanırdım şimdi uzandigim zamnlarda hafif hafif oynuyor sadece.
O zaman korkma canım bişey olmaz bende günde 3 4 anladım ondan korktum bi an. Normal o bebek düzenli olarak uyuyup uyanıyor sürekli aynı hareketlilik olmaz

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyleydi ama 27 den snra guclenmeye başladı. Öncesinde bazen cok hissediyoe bazen çok tek tük hissediyordum bebeği yormussun demişti Dr bana bide. Çok yorma kendini

Tüm sayfalar yüklendi.