Bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehri tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,811 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Mehri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar 27 haftalik hamileyim bebeyim hep asagida terpeniyor tam rahmimin ustunde bu haftalarda normalmi yoksa cocuk asagimi dusmus doktora diyom normaldi diyor bu benim 3cu hamileliyin ve 2 cocugum hep yukarida terpenib sanki denizde uzuyordular bu ancak kipir kipir atiyor sanki kalp atisi gibi sizdedemi boyle sey olubmu?😕

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar 27 haftalik hamileyim bebeyim hep asagida terpeniyor tam rahmimin ustunde bu haftalarda normalmi yoksa cocuk asagimi dusmus doktora diyom normaldi diyor bu benim 3cu hamileliyin ve 2 cocugum hep yukarida terpenib sanki denizde uzuyordular bu ancak kipir kipir atiyor sanki kalp atisi gibi sizdedemi boyle sey olubmu?😕
Aksi bi durum olsa doktor söyler benim de hep göbek deliğinden aşagıda hareket ediyor bende 26. Haftadayım

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Aksi bi durum olsa doktor söyler benim de hep göbek deliğinden aşagıda hareket ediyor bende 26. Haftadayım
Evet bende de orda terpeniyor bazen amma uste cikmiyor oglumda kizimda ama goyusumun altinda terpeniyordular🤦🏻‍♀️doktorlarim rus hic iygilenmiyorlar ne ozelde nede devlet hastanesinde bebeyin cinsiyyetini bile soylemirlar 😬Allah ruslara hic kimi muhtac etmesin😑

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende de orda terpeniyor bazen amma uste cikmiyor oglumda kizimda ama goyusumun altinda terpeniyordular🤦🏻‍♀️doktorlarim rus hic iygilenmiyorlar ne ozelde nede devlet hastanesinde bebeyin cinsiyyetini bile soylemirlar 😬Allah ruslara hic kimi muhtac etmesin😑
Yok sen kendini korkutma hareketleri düzenli ise bişey yoktur Allah’ın izniyle 🙏gurbet zor cnm Allah yardımcın olsun

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnde de oluyor doktor ayakları orda demişti korkma bsy olmaz Allah'ın izniyle inşallah 🤲

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde oyleydi sonradan kendiliğinden tekrar duzeldi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benimde dediqnz şekilde ama bi sıkıntı olduqunu dusünmuyrm ki oylede oqlumda qöqsümün ordaydi hiç otramzdm. Şimdi kızıma qebeyim sizinle aynı sekildeyim doktr kötü bisey soylemdi çok hareket ediyor yawrum masaAllahi war benimde bu normalmi bilmiyrm oqlum sadece portakl mandalina yediqmde oynardi. Sizdede çok hareketlenme warmi cinsiyetinz ney

Alfa1

Kayıtlı Üye
rank
Tarif ettiğin şey bendede oldu.iki kızım var bu üçüncü erkek.cinsiyet farkından olur diyo büyükler.erkek bebek aşagıda olur diyolar.bilmiyorum ne kadar doğru.34.haftamda erken doğum başladı.doktor çok ayakta kalmışsın,bebek aşagı inmiş dedi.dikkat et çok ayakta kalma,ağır kaldırma,yorucu işler yapma canım.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimde dediqnz şekilde ama bi sıkıntı olduqunu dusünmuyrm ki oylede oqlumda qöqsümün ordaydi hiç otramzdm. Şimdi kızıma qebeyim sizinle aynı sekildeyim doktr kötü bisey soylemdi çok hareket ediyor yawrum masaAllahi war benimde bu normalmi bilmiyrm oqlum sadece portakl mandalina yediqmde oynardi. Sizdede çok hareketlenme warmi cinsiyetinz ney
Aynı şey bendede var benim de kız 👧

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar