Bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busraahmet tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,560 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Busraahmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busraahmet

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler 27 haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini hissediyorum hatta gözüküyor da artık ama göbek deliğinin aşağısında hissediyorum sürekli ve kimildama da öyle aşağıda mi sizce yoksa normalde orda mi olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler 27 haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini hissediyorum hatta gözüküyor da artık ama göbek deliğinin aşağısında hissediyorum sürekli ve kimildama da öyle aşağıda mi sizce yoksa normalde orda mi olur
Normal canım korkma bebek büyüdükçe her yerde hissetmeye başlarsın

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Meraba canim aynen bende 27 haftadayim bendede oyle terpeniyor en cokda yatinca asagida pit pit atiyor🤩

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım korkma bebek büyüdükçe her yerde hissetmeye başlarsın
Teşekkür ederim gerçekten inşallah hiç susmasinlar yeterli bize
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meraba canim aynen bende 27 haftadayim bendede oyle terpeniyor en cokda yatinca asagida pit pit atiyor🤩
Evet benimkisi de en çok yatınca mutlu sanırım masallah uykudan uyandıracak kadar şiddetli artık

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı 27 haftalığım dün kontrole gittim göbek deliğinden aşagıda yan yatıyo dedi doktor kafası solda ayakları rahme doğru daha yukarı çıkar dedi

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim gerçekten inşallah hiç susmasinlar yeterli bize
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet benimkisi de en çok yatınca mutlu sanırım masallah uykudan uyandıracak kadar şiddetli artık

Benimde aynı 27 haftalığım dün kontrole gittim göbek deliğinden aşagıda yan yatıyo dedi doktor kafası solda ayakları rahme doğru daha yukarı çıkar dedi
Sanırım benimki de öyle o zaman 13 nde randevumuz var inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim benim de öyleydi şimdi 34 haftalik olduk hala arada orda hissederim gerçi benim paşam doğum pozisyonunu almış bile bu aralar çok zorluyo beni ya saglicak la alalım insallah kucagimiza

Tüm sayfalar yüklendi.