Bebek hareketleri en erken ne zaman hissedilir

• Konbuyu başlatan Merve ✨ ✨
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve ✨ ✨ tarafından oluşturulan Bebek hareketleri en erken ne zaman hissedilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,045 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri en erken ne zaman hissedilir
Konbuyu başlatan Merve ✨ ✨
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
M

Merve ✨ ✨

Guest
Merhaba lar kızlar, 9hafta 5 günlüküz ve bugün sanki kıpırdamasını hissettim çok erken değil mi 🙈

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba lar kızlar, 9hafta 5 günlüküz ve bugün sanki kıpırdamasını hissettim çok erken değil mi 🙈

Ah ah neguzel seviniyorsun heyecanlanıyosun ya bak biz şimdi 46.gunlul olduk ne gece uyku ne gündüz uyku yok bu günlerini özlersin iyi degerlendir iyice dinlen 😂😂😂ben 21.22. Haftalarda hissetmistim daha hissedemezsin canim bağırsak hareketlerin falandir o

Öğretmen1

Kayıtlı Üye
rank
Ben 17 den beri hissediyorum hatta 2 3 gündür eliöi karnıma kpyduğumda da hissediyorum ama doktorlar ısrarla onun bebek hareketi olmadığını söylğyorlar😂o yüzden 9 haftalıkken kesin bapırsak hareketidir

Tüm sayfalar yüklendi.