Bebek hareketleri hissetmeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra tarafından oluşturulan Bebek hareketleri hissetmeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 965 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri hissetmeme
Konbuyu başlatan Zehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kzlar 20.haftama gırdım bugun ancak hala bebegın hareketlerını hısedemedm endıselenmeye basladım normalmı sızce bu arada ılk hamılelıgım bebegımde kız

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kzlar 20.haftama gırdım bugun ancak hala bebegın hareketlerını hısedemedm endıselenmeye basladım normalmı sızce bu arada ılk hamılelıgım bebegımde kız
4lü tarama testine gittiğimde bende doktora sormuştum hareketleri hissetmiyorum diye ilk gebeliğin olduğu için demişti, aslında kalp atışı gibi ufak ufak hareketler hissediyordum anlamlandıramamıştım onlarmış minişimin hareketleri 🙂 muayeneye gidince sor için rahatlasın🙂

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
4lü tarama testine gittiğimde bende doktora sormuştum hareketleri hissetmiyorum diye ilk gebeliğin olduğu için demişti, aslında kalp atışı gibi ufak ufak hareketler hissediyordum anlamlandıramamıştım onlarmış minişimin hareketleri 🙂 muayeneye gidince sor için rahatlasın🙂
Daha gecen hafta detaylıya gırdım sormayı unuttum bu defa kesın sorarm bır ara 17 haftadayken kalp artısı gbı hısedıyodum elımı karnıma koydgumdq smdı oda yok😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada 4 lu tarama testı kacıncı ayda olıyo detaylıya grdım yune gırcem hatta ama bundan haberm yoktu

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Daha gecen hafta detaylıya gırdım sormayı unuttum bu defa kesın sorarm bır ara 17 haftadayken kalp artısı gbı hısedıyodum elımı karnıma koydgumdq smdı oda yok😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada 4 lu tarama testı kacıncı ayda olıyo detaylıya grdım yune gırcem hatta ama bundan haberm yoktu
Canım 30 yaş ve üzerinde istiyor doktor 4lü testi, ben 21 yada 22.haftada yaptırmıştım galiba, şuan 31 hafta olduğum için tam hatırlayamadım🤷‍♀️

A

arasın annesi

Guest
ben ilk gebeligimde hemen hissetmiştim şimdi ikinci gebeligim kız 21 ci haftama girdim çok az hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar