Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 770 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Normal bı durum canım bende 39+4 eskisi gibi değil alanları daraliyo bebeklerimizin oyuzden ufak tekmelerini hissediyorum bu ara korkma yani geçen nerdryse 2 saate yakın hareket etmedi sonra başladı tekmelerini donmelerine olur yani son haftlarda
İyi olsunda yerinin darlığından hareket etmesin doktor günlük en az 10 hareket olması gerek dedi ve hareketlerini takip etmemin önemli olduğunu söyleyince böyle bi durumlada karşılaşınca panikledim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğin hareketlerini daha iyi hissetmem gerekmez mi çok ufak tefek hissetmeye başladım o eski enerjiyi alamıyorum daha büyük tekmelere şahit olmam gerekmez mi bi sorun mu var anlamadım cuma kontrole gideceğim 🙆🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 38+3
Kuzum bebek büyümüş artık yeri daralmis artık yeri dar olduğu için hareketlerini kısıtlıyor endişe etme son haftalarda normaldir

Tüm sayfalar yüklendi.