Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rmys tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,125 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan rmys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

rmys

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler hanımlar benim bu ilk gebeliğim 18+4üz ama hala hareketlerini hissetmiyorum siz nasıl hissettiniz nasıl farkına vardınız endişeleniyorum bi an önce hissetmek istiyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler hanımlar benim bu ilk gebeliğim 18+4üz ama hala hareketlerini hissetmiyorum siz nasıl hissettiniz nasıl farkına vardınız endişeleniyorum bi an önce hissetmek istiyorum
Sağlıkla kavuşun canım ilk gebelikte geç hissedersin genelde bu normaldir ilkinde bende geç hissettim endişe etme ikinci gebeliğim geçen hafta yeni yeni hissetmeye başladım şimdi 17+1 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım endişe etme 20li haftalarda hissetmeye başlarsın. Damar atar gibi, kelebek çırpıntısı gibi hafif hafif hissedersin başlarda

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim de ilk gebelik 19+3 deyiz. Bende 18 in sonu gibi hissetmeye basladim. Oda bazen. Karnima elimi kattigimda kalp atar gibi birsey oluyor. Hissettigimde bu kadar yani canim.

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk gebeliğim canım endişelenmene gerek yok 19. 20 hafta da hareketlerini tam hissettim

Y

Yeter

Guest
21+4 günlük oldu ilk hamileliğim ama hissetmenin ne olduğunu anlayamıyorum ufak bi kalp atışı gibi ama bebekten mi benden mi geliyor bilmiyorum ben de çok endişe ediyorum sürekli doktora gidiyorum ama böyle olması normalmiş sıkma canını

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim de ilk gebelik 19+3 deyiz. Bende 18 in sonu gibi hissetmeye basladim. Oda bazen. Karnima elimi kattigimda kalp atar gibi birsey oluyor. Hissettigimde bu kadar yani
Endişeleniyorum bazen hala hissetmediğim için birde detaylı ultrason yaptırdınız mı siz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

21+4 günlük oldu ilk hamileliğim ama hissetmenin ne olduğunu anlayamıyorum ufak bi kalp atışı gibi ama bebekten mi benden mi geliyor bilmiyorum ben de çok endişe ediyorum sürekli doktora gidiyorum ama böyle olması normalmiş sıkma can

21+4 günlük oldu ilk hamileliğim ama hissetmenin ne olduğunu anlayamıyorum ufak bi kalp atışı gibi ama bebekten mi benden mi geliyor bilmiyorum ben de çok endişe ediyorum sürekli doktora gidiyorum ama böyle olması normalmiş sıkma canını
Hmm anladım peki detaylı ultrason yaptırdınız mı siz

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Endişeleniyorum bazen hala hissetmediğim için birde detaylı ultrason yaptırdınız mı siz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım peki detaylı ultrason yaptırdınız mı siz
Benim 2 hafta sonra detaylim canim. 18+2 iken doktorum 2,3 hafta icinde yaptirmalisin demişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar