Sorum var Bebek hareketlerinde azalma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulker tarafından oluşturulan Bebek hareketlerinde azalma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketlerinde azalma
Konbuyu başlatan Ulker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cana

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar, 26.haftada bebek hareketlerinde azalma yaşayan var mı? Son 2-3 gündür acayip az hareket ediyor. Tüm gün uzanıyorum hissetmek için 2-3 kere vuruyor sadece. Demin doktordan geldim herşeyi iyi dedi. Ultrasonda da kımıldamadı pek. Sizin bebişleriniz bu haftada nasıldı?
Kuzum korkma Benim de o haftalarda azalma olmuştu Hatta ben de çok korkmuştum internetten sürekli araştırıyorum böyle Kafayı yiyecektim bu hafta nerede hani bebeğin 2-3 günlük bir azalması oluyormuş portakal suyunu sık güzelce ona iç biraz o hareketlendiriyor Korkma yani annesi

Ulker

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum korkma Benim de o haftalarda azalma olmuştu Hatta ben de çok korkmuştum internetten sürekli araştırıyorum böyle Kafayı yiyecektim bu hafta nerede hani bebeğin 2-3 günlük bir azalması oluyormuş portakal suyunu sık güzelce ona iç biraz o hareketlendiriyor Korkma yani annesi
Aynen canım ya 1 vurup geri çekiliyor sanki naz yapıyor. Önceden savaş açmıştı resmen karnımda şimdi böyle olunca korktum. Rabbim sağ sağlim kavuştursun yavrularımıza İnşAllah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar, 26.haftada bebek hareketlerinde azalma yaşayan var mı? Son 2-3 gündür acayip az hareket ediyor. Tüm gün uzanıyorum hissetmek için 2-3 kere vuruyor sadece. Demin doktordan geldim herşeyi iyi dedi. Ultrasonda da kımıldamadı pek. Sizin bebişleriniz bu haftada nasıldı?
Doktorun problem olmadığını söylemiş canım endişe etme senin gün içinde ki fiziksel hareketlerine göre bebeğin hareket eder yani sakin bir gün geçirirsen daha çok kendini yorarsan daha az hareketi olur bu haftalarda öyle

Ulker

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun problem olmadığını söylemiş canım endişe etme senin gün içinde ki fiziksel hareketlerine göre bebeğin hareket eder yani sakin bir gün geçirirsen daha çok kendini yorarsan daha az hareketi olur bu haftalarda öyle
İşte hiç yorulmadım. Tüm gün uzanıyorum soluma dönüp hissetmem için ama yok.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım Sağ Salim Sağlıkla Evladını Kucagına Almayı Nasip Etsin İnşallah🤲
Sağol canım senin de İnşAllah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İşte hiç yorulmadım. Tüm gün uzanıyorum soluma dönüp hissetmem için ama yok.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım senin de İnşAllah
Amin Birtanem🤲🤲😘

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim yeri daraldigi icin az terpenir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar