Sorum var Bebek havlusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Bebek havlusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek havlusu
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebek havlusu almayı unutmuştuk ben de sandığımdan yeni temiz havlu çıkardım bebeğimi banyo yaptıktan sonra kurulamak için. kaynanam yıkamaya geldi ama bu havlu olmaz eski havluyla kurulanır dedi kızımı elimizi sildiğimiz havluyla kurulmaya kalktı ben enfeksiyon olur felan dedim bişy olmaz dedi bende sinirden eşime bağırdım çocuk mikrop mu alsın dedim eşim de daha diyor çocuk mikropları tanıması lazım.,götür o zaman keçileri zibiline bele çocuğu diyerek tartıştım kaynanamı yanında o da o da daha diyor bizim çocuklarımızın hiçbiri mikrop kapadı böyle yapınca iyice sinirim bozuldu yaa sizce haksız mıyım kızlar haksızsam haksızsın diyin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebek havlusu almayı unutmuştuk ben de sandığımdan yeni temiz havlu çıkardım bebeğimi banyo yaptıktan sonra kurulamak için. kaynanam yıkamaya geldi ama bu havlu olmaz eski havluyla kurulanır dedi kızımı elimizi sildiğimiz havluyla kurulmaya kalktı ben enfeksiyon olur felan dedim bişy olmaz dedi bende sinirden eşime bağırdım çocuk mikrop mu alsın dedim eşim de daha diyor çocuk mikropları tanıması lazım.,götür o zaman keçileri zibiline bele çocuğu diyerek tartıştım kaynanamı yanında o da o da daha diyor bizim çocuklarımızın hiçbiri mikrop kapadı böyle yapınca iyice sinirim bozuldu yaa sizce haksız mıyım kızlar haksızsam haksızsın diyin
Haklısın canım iyi de yapmışsın. Ama eşinle tartışma anasının yanında yarın Birgün anası yeri geldiğinde fitneler. Kayanana gelince de alttan alttan gülerek lafını söyle herşeye de karışılmaz canım. Önüne geç ama tartışma

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım iyi de yapmışsın. Ama eşinle tartışma anasının yanında yarın Birgün anası yeri geldiğinde fitneler. Kayanana gelince de alttan alttan gülerek lafını söyle herşeye de karışılmaz canım. Önüne geç ama tartışma
Haklısın canım zaten eşim hemen ailesinin aklına giden bir insan 😏

Şu kaynanalardaki çocuk yıkama aşkı beni bitiriyor zaten yani artık böyle adet gelenek görenek fasılları çok eskide kaldı bence ya, ayrıca tabikide yeni cikardigin havluyu at makinaya 90 derecede yika çocuğa kullan özellikle bebek havlusu almak istersen alabilirsin ama almak istemezse. De şart değil zaten. Ama günlük kullanılan havluya da çocuk kurulamak saçma tbiki

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım uyardığın için sağol o benim aklıma gelmemişti hiç ama kaynanama saygımı bozmamak için eşime çattım o an
Canım kaynanana karşı da tamamen sus pus olma. Birşey olduğunda anne bak bu sebebi var bundan dolayı böyle yapacam benim çocuğum diyebilmelisin büyük sonuçta saygıyı bozmadan cvbini da ver canım

Benim kaynana da geldiğinde tutturdu çocuğu yikiyim diye dün akşam yikadım daha desemde yok usteliyor bende mutfakta yemek hazırlıyorum bı yandan yemekten sonra yıkarsin diyorum onuda anlamıyor bı taraftan da kayın peder başladı aciktik aciktik demeye. Bı sinir geldi bana o anda
-laftan anlamıyor musun sen dedim. sen yıkamasan bu çocuk hiç yıkanmıyor mu sanki 9 aydir sen mi vardın geç içeri otur dedim

Tüm sayfalar yüklendi.