Bebek hazırlığı ne zaman bitti

• Konbuyu başlatan Zeynep Kurt
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Kurt tarafından oluşturulan Bebek hazırlığı ne zaman bitti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,496 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hazırlığı ne zaman bitti
Konbuyu başlatan Zeynep Kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kıyafetlerini ne zaman yıkadınız ve hastane çantasını ne zaman hazırladınız bide hangi marka bebek deterjanı veya yumuşatıcısı kullandınız canım hamişler
Ben 29 haftalıgim kısmet olrusa sezeryan olcam da benim çantamı hazirlmam ne zman uygun olur erken doğma şansı var mıdır sezeryan olsa bile

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Ben 29 haftalıgim kısmet olrusa sezeryan olcam da benim çantamı hazirlmam ne zman uygun olur erken doğma şansı var mıdır sezeryan olsa bile
Canım bence doktoruna sor ama dediğim gibi sezeryan olsun normal olsun ben 30. Haftadan sonra en geç 32. Haftada çantanın hazır olması taraftariyim ne olacağını bilmiyoruz ki belki aniden normal olur bilemeyiz

Atanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kıyafetlerini ne zaman yıkadınız ve hastane çantasını ne zaman hazırladınız bide hangi marka bebek deterjanı veya yumuşatıcısı kullandınız canım hamişler
32.haftada yıkadım yavaş yavaş.Dalan granül kullandım.Yumuşatıcı kullanmadım zaten sabun tozu yumuşacık yaptı.37.haftamdayım bugun çantamı hazırladım ve bitti beklemedeyiz🧿🤰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

33+5 ti sanırım alış verişe cıktım aşırı abartmadan bivalış veriş yaptım 34 haftalıkken bebeğimin pusetivkıyafeti neyse yıkadım ütüledim bence bebek deterjanı kullanma yinede sen bilirsin sadece sizinkilerden ayrı yıkaman yeterli olur kendi çantam halen hazır değil 37 oldum 😂😂😂😂

Bende öyleyim canım yarın kontrolüm var alsada artık bende kurtulsam iki gün var aramızda 😂😂😂 saatler gün günler ay gibi geceleri sabah hiç olmuyor gibi
Bende brndeee geçmitomevde vakit

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ben 27 haftaligim diğer çocuklardan kalanları yıkayıp hazırlamaya başladım iyi de yapmışım dedim cook zorlandım deme bir ay sonra yapsam daha da zor olurdu beyaz sabun toz deterjanla yıkadım 2 çocugumunda bunun da ben yumuşatıcı kullanmadım hic ütüledigim için yumuşacık oluyo zaten düzenledim dolapta yer açtım kundak battaniye örgü hepsini yıkayıp utuledim ay sonuna doğru da eksilerini alicam onlarida hemen düzenlerim kaldıkça zor olacak bi an önce yapmayı tavsiye ederim hastahane çıkışları da vardı onlarida da yıkadım ütüledim bi çanta alırsam başlayacam hazırlamaya çantayidq

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım bende 30. Haftamdayim aynıyız 🥰 sen bilirsin ama bence ufak ufak al hepsini bir almak maddi açıdan zor olur gibi hem bence 32 den sonra çantam hazır olmalı heran herşey alabilir bilemiyoruz ki 35 e kadar bekleme derim yine de sen bilirsin tabi
Canim buyik esyalarin almişiz odasi pesiyin vs.şimdi eşimde diyoki beklmeyek alak kizimizin geyimlerin tezlikle gidub alacam canim yazdim ne.almak lazimsa hepsin

Cennet annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim diğer bebeklerimde herseylerini almıştım ama hiçbirini giydirmek nasip olmadı onlarda erkekti ikizlerdi hepsi sıfır duruyor onun için hicbisey almıyorum herşeyi tastamam inşallah bu sefer giydirmek kullanmak nasip olur😥

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geç olmuyor mu kuzum 35 de doğuma gidenleri biliyorum heran herşey olabilir ben şuan 30. Haftamdayim birçok şeyi sipariş ettim 32. Haftaya kadar hepsi biter cantam da hazır olur herhalde

Ben ayrı bı deterjan almayı düşünmüyorum canım şuan 30. Haftamdayim birçok şeyi sipariş ettim 32. Haftaya kadar çantam da dahil herşeyim hazır olur diye düşünüyorum 29 30. Haftalarda başla derim zamana yayinca maddi açıdan da çok sknti olmuyor
Kıyafetler hepsi var canım aldım çanta hazır değil daha erken iki çocukta da 34 den sonra hazırladım ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar