Bebek kanala girmiş diyorlar başına gelen varmi

• Konbuyu başlatan Ebrulfcc
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrulfcc tarafından oluşturulan Bebek kanala girmiş diyorlar başına gelen varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kanala girmiş diyorlar başına gelen varmi
Konbuyu başlatan Ebrulfcc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
E

Ebrulfcc

Guest
Merhbaa arkadaşlar bugün kontrolüm vardı kan verdim ebe muayne yaparken bebeğin kafası assagida dedi biraz detaylı kontrolden sonra baya assagida kanala girmiş çok erken başı oynamıyor bile doktorunuz gidin dedi doktorumuzda ulturasonda baktı sadece ve normal bu zamanda girmezse normal doğum yapamazsın zaten dedi başını.rahat oynatıyor dedi nstye bağladı sancım.cikmadi ama ebe kasilman var demişti şimdide eve geldim belimde müthiş bı ağrı var psikolojik sanırım normalmi bu durum yardımcı olunn

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğin kafasıda hep kanaldaydı 35 haftalıktı bunu öğrendim heran doğum olabilir hazırlıklı ol dedi doktorum kafa baskı yaptığı içinde açılmam oldu 37.4 de doğum yaptım zaten canm

E

Ebrulfcc

Guest
Benim bebeğin kafasıda hep kanaldaydı 35 haftalıktı bunu öğrendim heran doğum olabilir hazırlıklı ol dedi doktorum kafa baskı yaptığı içinde açılmam oldu 37.4 de doğum yaptım zaten canm
Bende şuan 35. Haftadayim ebe çok ayakta kalma dedi ama doktorum kanala girmesi normal gibisinden konuştu beni korkutmak istemediği için öyle söylediğini düşündüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaçıncı haftadasin canım benimde 37 . Hafta geçen hafta kontrolde aynisini banada söylediler
35.haftadayim canım bizim için biraz erken bı durummus ebenin dediğine göre
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da 37 de kanalda denildi mübarek 42.haftada zor gelebildi
Arada 5hafta var ne tür zorluklar yaşadınız bu dönemde bende aniden vajinaya giren kramplar ve aniden gelen idrar hissi oluşuyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Erken canım ama bol bol dinlen ben yormuştum kendimi biraz bebeğim 8 gün küvezde kaldı ebe banada kendine iyi bak daha erken yazıksın demişti dinlemedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar