Sorum var Bebek kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Bebek kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 680 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilo
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tamam canım benim teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az dedi ebe moralimi bozdu kuzum teşekkür ederim
Ebeye göre az da doktorlara göre gayet iyi bir kilo alma şekli canım sen takma ebeyi. Günlük 20 gram alıyor ise gerisi boş..

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 3.800 doğdu 2 hafta sonra kontrole gittiğimizde 4.200 du gayet güzel aldi kiloyu dedi şimdi 1 aylik olduk yeni 4.600 olmuş ve dedi bu sefer az almış dedi sizin bebişler 1 aylıkken kac kiloydu sizce az mı mi bizim kilomuz
1 aylık bebek daha ne olsun kilo kaybetmemiş çok takma canım benim doktorumda kilosu düşük demişti çocuk doktoruna gittik üst sınıra gelmiş nerdeyse ne düşüğü dedi hem de çocuğun her yeri boğum boğum kilodan

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum 😘 paşayı öp yerime 😍😍
Tamam kuzum öperim tabikide
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 aylık bebek daha ne olsun kilo kaybetmemiş çok takma canım benim doktorumda kilosu düşük demişti çocuk doktoruna gittik üst sınıra gelmiş nerdeyse ne düşüğü dedi hem de çocuğun her yeri boğum boğum kilodan
Evet kuzum ya az diyorlar halbuki iyi kilolari

Tüm sayfalar yüklendi.