bebek Kilolu denildi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra tarafından oluşturulan bebek Kilolu denildi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,788 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebek Kilolu denildi
Konbuyu başlatan Zehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Slm kzlar 28 haftama gırdım bugun 7 kg aldım smdıye kadar doktor kılon fazla dedı boyumda 1.74 gecrekten fazlamı haftama gore .bebege de kılolu dedı seker ıstedu ama verılen glıkoz ıcecegıyle de ıstıfra ettm yapamadk:((
Canım şeker çıkmazsa dert etme doğumdan sonra veriyorsun zaten ama dikkatli ve düzenli beslen abur cubur çikolata tatlı falan fazla tüketmemeye çalış canın ister ye ama aşırıya kaçma bence haftana göre 7 kilo da normal çok değil ama bundan sonra kilo alımı daha da artacağı için önlem amaçlı demiş olabilir drun yada bebeğin kilosu fazla olduğu için demiş olma ihtimali daha yüksek dengeli beslenmen açısından

L

Lale Azeri

Guest
Slm
m
m
m
m

m kzlar 28 haftama gırdım bugun 7 kg aldım smdıye kadar doktor kılon fazla dedı boyumda 1.74 gecrekten fazlamı haftama gore .bebege de kılolu dedı seker ıstedu ama verılen glıkoz ıcecegıyle de ıstıfra ettm yapamadk:((
Merhaba canım bende 28haftadayim ultrasyona gitdim.bebek 37sm boyunda kilosu 1kq300q doktor qayet normal dedi.

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bende 28haftadayim ultrasyona gitdim.bebek 37sm boyunda kilosu 1kq300q doktor qayet normal dedi.
Hayır benım anlamadgm benım doktor neden abarttı benım kılomuda fazla buldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım şeker çıkmazsa dert etme doğumdan sonra veriyorsun zaten ama dikkatli ve düzenli beslen abur cubur çikolata tatlı falan fazla tüketmemeye çalış canın ister ye ama aşırıya kaçma bence haftana göre 7 kilo da normal çok değil ama bundan sonra kilo alımı daha da artacağı için önlem amaçlı demiş olabilir drun yada bebeğin kilosu fazla olduğu için demiş olma ihtimali daha yüksek dengeli beslenmen açısından
Ole yapoyorm cnm duzgun beslenmem sartk artk

Kaç kilosun ve bebek kaç kilo
1.74 boyundaym su an 70 kg yum 7 kg aldım bebekte 1350 gram dedı doktor 28.haftanın absındaym

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Hayır benım anlamadgm benım doktor neden abarttı benım kılomuda fazla buldu

Ole yapoyorm cnm duzgun beslenmem sartk artk

1.74 boyundaym su an 70 kg yum 7 kg aldım bebekte 1350 gram dedı doktor 28.haftanın absındaym
İyi de canım sen çok kilo almamışsın bebekte kilolu değil. Ben 29+6 1510 gram doğum yaptım kilosu normaldi. Boyuna göre de kilon iyi 28 haftada 7 kilo alman normal 12-18 kiloya kadar alman normal doğuma kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar