Sorum var Bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sekiiffa tarafından oluşturulan Bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,921 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilosu
Konbuyu başlatan Sekiiffa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözdeak

Sekiiffa

Kayıtlı Üye
rank
Sağ salim gelsin inşallah
İnşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşırı merak ettiğim bir mevzu neden bebekler ultrasonda 2-3 hafta büyük görünüyor iyi birsey mi kötü mü bilmiyorum bilen var mı?
Benim bebeğim geriden geldi 32 haftadan sonra önden gitmeye başladı doktorum büyük olması bazen erken doğuma neden olur bazen gününde olur doğum dedi ama iyi mi kötü mü bir şey söylemedi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 26. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık taze sogan büyüklüğünde.
Nefes alıp verme hareketleri başlar ve amniyotik sıvı akciğerlerin içine girip çıkmaya başlar. erkek çocuklarda testisler iner. preeklampsi son haftalarda sorun olmasına rağmen bu haftadan itibaren dikkatli olmak gerekir. ani şişlik (ödem), baş ağrısı, görme bulanıklığı, geçici görme kaybı, üst karın bölgesinde ağrı ve hassasiyet preeklampsi bulgularındandır. uzun süreli yürüme, oturma, ayakta kalma sırt ağrılarını arttırır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 34 cm ağırlıgı 820gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gözdeak

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 35+4 günlük gebeyim bebeğim 3 kilo doktor 4 kilo olursa sezaryen dedi birde bebeğim 38 haftalık olarak gözüküyor 2 hafta sonra kontrole çağırdı o zamana kadar tahmini kaç kilo olur ?
Canim benimde oyleydi ama yavasladi kilosu 35ken 38 gosteriyodu tatliyi kestim simdi haftasiyla normal gidiyo

Sekiiffa

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın bu konuda kuzum maalesef doğana kadar belli olmuyor sürpriz oluyor resmen
Artık sağlıklı olsunda doğum nasılsın olursa olsun diycem

Canim benimde oyleydi ama yavasladi kilosu 35ken 38 gosteriyodu tatliyi kestim simdi haftasiyla normal gidiyo
Tatlıyla hiç aram yoktur öyle bebek kilo alsın diye özel bi şeylerde yemedim hayırlısı bakalım iki hafta sonra gitcem belki normale döner sağlıklı olsunda

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Artık sağlıklı olsunda doğum nasılsın olursa olsun diycem

Tatlıyla hiç aram yoktur öyle bebek kilo alsın diye özel bi şeylerde yemedim hayırlısı bakalım iki hafta sonra gitcem belki normale döner sağlıklı olsunda
Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar