Sorum var Bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asya❤️ öykü tarafından oluşturulan Bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,364 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilosu
Konbuyu başlatan Asya❤️ öykü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE en

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim 37+2 5temmuzda sezeryanla alicak ama bebek Küçük diyo buyumemis diyo 2.750 Gr🙄
Dert etme kuzum benim de o civarda pazartesi kontrolüm var bakalım bana ne diyecek kaşar peyniri muz pekmez hurma ye bebeğine şifa olsun sağlıkla gelsin miniğimiz 😍 bir bakmışsın bebiş kilo almış belli mi olur sakın stres yapma ağlama, bir şeyi kafana takma bebeği etkiliyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim 37+2 5temmuzda sezeryanla alicak ama bebek Küçük diyo buyumemis diyo 2.750 Gr🙄
Bence o zamana 3 kilo olur takma kafana ya küçük bebişler daha hızlı büyürmüş 🤗 sağlıklı olsun da kilosu önemli değil. Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🙏🥰🧿

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Dert etme kuzum benim de o civarda pazartesi kontrolüm var bakalım bana ne diyecek kaşar peyniri muz pekmez hurma ye bebeğine şifa olsun sağlıkla gelsin miniğimiz 😍 bir bakmışsın bebiş kilo almış belli mi olur sakın stres yapma ağlama, bir şeyi kafana takma bebeği etkiliyor
Bir de dr sezeryana nasıl karar verdi

Kuzum benim 33+5 2.600 geliyo muz kaşar tahin pekmez thin helvası ceviz badem süt yumurta en çok bunları yiyorum sanada tavsiye ederim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rbbim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar