Sorum var Bebek kilosu

• Konbuyu başlatan BEyzaa
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BEyzaa tarafından oluşturulan Bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 324 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilosu
Konbuyu başlatan BEyzaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
B

BEyzaa

Guest
38+4 derken bebeğimin kilosu 3500 gramdı şuan 39+2 deyim hiç sancım yok ne zaman geleceği belli değil kilo almaya devam ediyor şuan kilosu nasıl kaç kilodan sonra sezaryana alıyorlar doktora mı bağli acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
38+4 derken bebeğimin kilosu 3500 gramdı şuan 39+2 deyim hiç sancım yok ne zaman geleceği belli değil kilo almaya devam ediyor şuan kilosu nasıl kaç kilodan sonra sezaryana alıyorlar doktora mı bağli acaba
Aslında bu doktora bağlı canım şuan senin ki çatın eğer dar değilse normal doğum olabilir 4 kilo olup normal doğuran bile var tamamen doktorun insaniyesine kalmış yani. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 günün gelmiş zaten yarın bir gün gelir minikte

B

BEyzaa

Guest
Aslında bu doktora bağlı canım şuan senin ki çatın eğer dar değilse normal doğum olabilir 4 kilo olup normal doğuran bile var tamamen doktorun insaniyesine kalmış yani. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 günün gelmiş zaten yarın bir gün gelir minikte
Amiiinn son günler geçmiyor artık belirsizlik çok zor dakikalar saat gibi sanki ilk gebeliğin korkuyorum da duanıza talibim 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amiiinn son günler geçmiyor artık belirsizlik çok zor dakikalar saat gibi sanki ilk gebeliğin korkuyorum da duanıza talibim 🙏
Sh o doğum ne zaman olacak diye insanın içi içini yiyor ama doğunca da bu zaman ne kadar hızlı geçti diyoruz rabbim sağ Salim bir avazda kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 darısı bizim başımızada ben daha yolun başımdayım ikimci gebeliğim 🤭🤭

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
4 kiloya kadar normal yaptırıyorlar doktora bağlı Allah yardımcın olsun

B

BEyzaa

Guest
Sh o doğum ne zaman olacak diye insanın içi içini yiyor ama doğunca da bu zaman ne kadar hızlı geçti diyoruz rabbim sağ Salim bir avazda kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 darısı bizim başımızada ben daha yolun başımdayım ikimci gebeliğim 🤭🤭
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun sağlık sıhhatle gelsin bebişler 🥰🥰 kolay geçsin inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.