Bebek kıyafet rengi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde İki prenses annesiyim🥰🥰 tarafından oluşturulan Bebek kıyafet rengi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,298 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek kıyafet rengi
Konbuyu başlatan İki prenses annesiyim🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Cumalar güzel anneler ve anne adayları ben şu anda 31 haftalık hamileyim doğumum sezeryan olacak ikinci bebeğim geçen doktora gittim hâlâ cinsiyetini öğrenemedim inatçı çıktı bebeğim artık hazırlık yapıcam kıyafetlerini sizce hangi renkler tercih etmeliyim
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canm ortak renkler al sarı yeşil beyaz turuncu bunlar hem kıza hem erkeye olur

Zuhalaydn

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Cumalar güzel anneler ve anne adayları ben şu anda 31 haftalık hamileyim doğumum sezeryan olacak ikinci bebeğim geçen doktora gittim hâlâ cinsiyetini öğrenemedim inatçı çıktı bebeğim artık hazırlık yapıcam kıyafetlerini sizce hangi renkler tercih etmeliyim
En güzeli beyaz canım hem sünnet hem kıza da erkeğe de olur 😊😊

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Beyaz sari turuncu bu kadar geldi aklima😃😃

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
biraz daha bekle belki gösterir doktor tahmin yapmadımı başka doktor görse belki bir tahminde bulunur detaylı utrosonda belli olur ama şimdi almak istiyorum dersesiniz hem kıza hem erkeğe giden renkler tercih edin ben bilemedim ne renk

biraz daha bekle belki gösterir doktor tahmin yapmadımı başka doktor görse belki bir tahminde bulunur detaylı utrosonda belli olur ama şimdi almak istiyorum dersesiniz hem kıza hem erkeğe giden renkler tercih edin ben bilemedim ne renk
Canım bizim burda ayrıntılı ultrasona bakan doktor yok başka doktora gittim oda tahminde bulunmadı artık sürpriz olucak çünkü 2,5 haftam kaldı doğuma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En güzeli beyaz canım hem sünnet hem kıza da erkeğe de olur 😊😊
çantaya koyduklarımın çoğu beyaz canım öyle ayarladım😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beyaz sari turuncu bu kadar geldi aklima😃😃
teşekkür ederim canım🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar