Bebek kıyafetleri

• Konbuyu başlatan Ayşin
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşin tarafından oluşturulan Bebek kıyafetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kıyafetleri
Konbuyu başlatan Ayşin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Benimde kızım olacak hayırlısıyla zaman yaklaştıkça doğum korkularım artıyor sizde d var mı 🤣
Kac haftalık canim😊 ister istemez oluyor tabii tecrübelide olsan Allah'ım cümlemize kolay hayırlı doğumlar nasip etsin 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani Samsun'da oturuyorum ilk doğduğun da 1 hafta bir tık kalın giydir diyorlar kısa kollu tulum tarzı şeyler giyebilir mi bilmiyorum
Karişik al canım hepsinden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Nur123 Senin ilk doğum yaz olmuştu ne tavsiye edersin kiyafet olarak canım yaz annelerine😄

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim temmuz 20 doğumlu olacak ilk hamileligim kıyafet konusunda neler ve nasıl kıyafetler almalıyım yardımcı olur musunuz
Bebekler çok üşüyor canım kendin gibi düşünme öncelikle doğduktan sonra sürekli burnuna elle burnu soğuksa üşüyo demektir bir hastane çıkışı iki tane 5 li takım 5 10 tane çıt çıtlı badi al battaniye falan alırsın zaten hastane çıkışındaki kundağa sarar bide ince battaniye örtersin üstüne şu topçuk topçuk battaniyeler oluyoya ondan al kesin benim oturduğum ev çatı katı ve aşırı sıcak oluyodu ama bebek üşüyodu hem kundak yapıyodum hem battaniye örtüyodum müslim bez al iki tane işini görür baktın çok sıcak oluyo hastane çıkışındaki kundakla kundak yapmazsın müslim bezle kundak yaparsın iki üç tanede tulum al çorap al fazla eldiven takma derim sonra çok geç ellerini açıyo etrafı tanıyo üşürse takarsın ağız mendili de al bol bol sürekli batırıyolar 2 3 tane de ikili sadece alt üst takım alırsın çok altlarını batırıyolar ıslatıyolar bunlar yeter bence zaten çabuk büyüyolar bide 3 6 ay için tulum ikili takım al bi bakıyosun akşamdan sabaha olmuyo kalıpları küçük oluyo çoğunun onlarda dursun panik olmazsın rahat edersin hayırla al kucağına inşaallah

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler çok üşüyor canım kendin gibi düşünme öncelikle doğduktan sonra sürekli burnuna elle burnu soğuksa üşüyo demektir bir hastane çıkışı iki tane 5 li takım 5 10 tane çıt çıtlı badi al battaniye falan alırsın zaten hastane çıkışındaki kundağa sarar bide ince battaniye örtersin üstüne şu topçuk topçuk battaniyeler oluyoya ondan al kesin benim oturduğum ev çatı katı ve aşırı sıcak oluyodu ama bebek üşüyodu hem kundak yapıyodum hem battaniye örtüyodum müslim bez al iki tane işini görür baktın çok sıcak oluyo hastane çıkışındaki kundakla kundak yapmazsın müslim bezle kundak yaparsın iki üç tanede tulum al çorap al fazla eldiven takma derim sonra çok geç ellerini açıyo etrafı tanıyo üşürse takarsın ağız mendili de al bol bol sürekli batırıyolar 2 3 tane de ikili sadece alt üst takım alırsın çok altlarını batırıyolar ıslatıyolar bunlar yeter bence zaten çabuk büyüyolar bide 3 6 ay için tulum ikili takım al bi bakıyosun akşamdan sabaha olmuyo kalıpları küçük oluyo çoğunun onlarda dursun panik olmazsın rahat edersin hayırla al kucağına inşaallah
Benimde muslim bezle tulum var alincakbirde agiz mendili kaldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar