Bebek kıyafetleri

• Konbuyu başlatan Ayşin
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşin tarafından oluşturulan Bebek kıyafetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,308 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kıyafetleri
Konbuyu başlatan Ayşin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye
Bebekler çok üşüyor canım kendin gibi düşünme öncelikle doğduktan sonra sürekli burnuna elle burnu soğuksa üşüyo demektir bir hastane çıkışı iki tane 5 li takım 5 10 tane çıt çıtlı badi al battaniye falan alırsın zaten hastane çıkışındaki kundağa sarar bide ince battaniye örtersin üstüne şu topçuk topçuk battaniyeler oluyoya ondan al kesin benim oturduğum ev çatı katı ve aşırı sıcak oluyodu ama bebek üşüyodu hem kundak yapıyodum hem battaniye örtüyodum müslim bez al iki tane işini görür baktın çok sıcak oluyo hastane çıkışındaki kundakla kundak yapmazsın müslim bezle kundak yaparsın iki üç tanede tulum al çorap al fazla eldiven takma derim sonra çok geç ellerini açıyo etrafı tanıyo üşürse takarsın ağız mendili de al bol bol sürekli batırıyolar 2 3 tane de ikili sadece alt üst takım alırsın çok altlarını batırıyolar ıslatıyolar bunlar yeter bence zaten çabuk büyüyolar bide 3 6 ay için tulum ikili takım al bi bakıyosun akşamdan sabaha olmuyo kalıpları küçük oluyo çoğunun onlarda dursun panik olmazsın rahat edersin hayırla al kucağına inşaallah
Bende hep dediğin şekil aldım canım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Yani Samsun'da oturuyorum ilk doğduğun da 1 hafta bir tık kalın giydir diyorlar kısa kollu tulum tarzı şeyler giyebilir mi bilmiyorum
Bende samsunluyum iyi bilirim havasını bebekler bize göre çok daha üşüyorlar bence fazla bişey alma ama kışlığını bi tık fazla alabilirsin sonuçta o kadar sıcak değil bizim oralar serindir

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Bende hep dediğin şekil aldım canım
Benimde kızım vardı çok şükür bu şekilde sorun yaşamadım şimdi bir kaç kıyafet aldım iki tulum beşli takım çünkü büyük kızımın çoğu kyafeti lekesi çıkmadığı yada yırtıldığı için ama fazla bir şeye yine gerek yok tamamladım çok şükür bir iki yenisi olsun yeter☺️

Aynen öyle bende küçük kıyafet olarak hastane çıkışı tek aldım diğerlerini hep 3-6 6-9 ve daha büyük aldım
Benimde kızım vardı çok şükür bu şekilde sorun yaşamadım şimdi bir kaç kıyafet aldım iki tulum beşli takım çünkü büyük kızımın çoğu kyafeti lekesi çıkmadığı yada yırtıldığı için ama fazla bir şeye yine gerek yok tamamladım çok şükür bir iki yenisi olsun yeter☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar