Bebek kıyafetleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Lena tarafından oluşturulan Bebek kıyafetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kıyafetleri
Konbuyu başlatan Lena
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin kıyafetlerini yıkamak ütülemek sart mi sizce ben yapmadım
Bence şart hem virüs var hem bebeğin teni çok hassas dış dünyaya alışkın degil her ne kadar olsa üzerinde kalan ufacık toz tüy ip bile alerji yapabilir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-02
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ŞeymAlparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bebegi ilk giydigi hastane çıkışı bile yıkamamız gerekirmi canlar
Tabiki yıkanmalı virüsten dolayı değil virüsten öncede yapılması gereken kendine aldığın birşeyi bile yıkayıp ütülemeden giymemelisin ki bebek kıyafetleri kesinlikle yıkanıp ütülenmeli çarşafından yastığına çorabına varana kadar bebeğe dair ne var ise yıkanmalı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Tabiki yıkanmalı virüsten dolayı değil virüsten öncede yapılması gereken kendine aldığın birşeyi bile yıkayıp ütülemeden giymemelisin ki bebek kıyafetleri kesinlikle yıkanıp ütülenmeli çarşafından yastığına çorabına varana kadar bebeğe dair ne var ise yıkanmalı
Teşekkür ederim canlarım

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle yıma ve ütüle ben kendim bile yıkamadan giymiyorum 😊

Tüm sayfalar yüklendi.