Bebek maması ne kadar süre bekleyebilir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elifsu♡ ecrin ada tarafından oluşturulan Bebek maması ne kadar süre bekleyebilir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek maması ne kadar süre bekleyebilir?
Konbuyu başlatan elifsu♡ ecrin ada
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir buçuk aylık bebeğim var hem mama veriyorum hem de emziriyorum sorum şu bazen mamayı yemeden uyuya kalıyo bende döküyorum kalkınca yenisini yapıyorum acaba bi mamayı kaç saat beklete biliriz bilen anneler yardîmcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 😘

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende mama veriyordum büyük oğluma tabiki taze taze hazırlamak da ga mantıklı hem koruyuculuğu ölmüyor bekletilen mama bi tuhaflasiyor o yüzden her defasında yenisini hazırla tatlım ben bide gündüzleri mama kullanmadım kolay kolay gece yatmadan bi kez verip yatırıyordum hem sabaha kadar rahat uyuyor bebek

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende mama veriyordum büyük oğluma tabiki taze taze hazırlamak da ga mantıklı hem koruyuculuğu ölmüyor bekletilen mama bi tuhaflasiyor o yüzden her defasında yenisini hazırla tatlım ben bide gündüzleri mama kullanmadım kolay kolay gece yatmadan bi kez verip yatırıyordum hem sabaha kadar rahat uyuyor bebek
Hm valla bende zaten her defasında döküyorum sonra aklıma geldi bi sorayım emin olmak için dedim valla bende önce emziriyorum doymassa mama veriyorum ki süttende kesilmesin diue canım

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
1 saat bekleyebilir die biliyorum ama sıcak ortamda değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar