Bebek maması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eeee tarafından oluşturulan Bebek maması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 348 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek maması
Konbuyu başlatan Eeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Arkadaşlar anne sütüne en yakın mama sizce hangisi? Şimdiden araştırıyorum ki ilerde lazım olursa paniğe kapılmayayım 🥰
Bende araştırma içerisindeyim En doğal içerikli olanı hip sanırım ama önemli olan bebeğe hangisi yarayacak çünkü her bebişin bünyesi farklı kimine iyi gelen kimi bebişi kabız yapabiliyor.
Ama Genel anlamda en çok Aptamil kullanılıyor sanırım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Arkadaşlar anne sütüne en yakın mama sizce hangisi? Şimdiden araştırıyorum ki ilerde lazım olursa paniğe kapılmayayım 🥰
Golden goat , evolvia diye gidiyordu canim bütün mamaların siralamasi var mühendisin oğlu instagramda sayfasında hangisi daha temiz icerik analizler var katki vs.. detayli incelemisti ordan görebilirsin. Ben evolvia kullandim🌹

Son düzenleme:

Eeee

Kayıtlı Üye
rank
Bize doktorumuz aptamil demişti ve çevrem de çoğu anne aptamil kullanıyor onların doktoru da aptamil tavsiye etmiş
Aslında aklımdan aptamili tamamen çıkartım onu ilk bebegimde kullanmıstım mama sekerli oldugundan dolayı anne sütünü bırakmıstı oglum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aslında aklımdan aptamili tamamen çıkartım onu ilk bebegimde kullanmıstım mama sekerli oldugundan dolayı anne sütünü bırakmıstı oglum
Aslında bende dahil çoğu kişi kullandı etrafımda öyle birşey yaşamadı lar şükür benim oğlum da anne sütünü az aldı ama o sarılıktan dolayıydı yinede tabi sizin tercihiniz 🙏😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar