Sorum var Bebek maması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Bebek maması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek maması
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeyma Nur kaya

ukte

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar geceleri kızıma mama vermek istiyorum önerileriniz var mı kızımın kilosu biraz düşük toparlanana kdr vermek istiyorum 1 ay falan
ver canım aptamil özel mamalar var markette satılan degilde eczanede var yurtdışından özel olarak geliyo fiyat farki iki kati oluyo cok faydasini görürsün ben oğluma verdim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar geceleri kızıma mama vermek istiyorum önerileriniz var mı kızımın kilosu biraz düşük toparlanana kdr vermek istiyorum 1 ay falan
Bence hiç mamaya alıştırma, benim de oğlum zayıflamıştı doktor mamaya başlıcaz dediği anda her dk emzirdim kilo aldırdım. 2 yaşına kadar emzirdim çok faydası oluyor anne sütünün. Şimdi 3 yaşında 16 kilo 1 mt boyun da 🧿

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar geceleri kızıma mama vermek istiyorum önerileriniz var mı kızımın kilosu biraz düşük toparlanana kdr vermek istiyorum 1 ay

Ben aptamil aldim ama çok gaz yaptı bebekten bebeğe değişiyor herhalde evde öylece duruyor mama

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Bence hiç mamaya alıştırma, benim de oğlum zayıflamıştı doktor mamaya başlıcaz dediği anda her dk emzirdim kilo aldırdım. 2 yaşına kadar emzirdim çok faydası oluyor anne sütünün. Şimdi 3 yaşında 16 kilo 1 mt boyun da 🧿

Bende çok emzirmeye çalışıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.