Sorum var Bebek oturtma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebek oturtma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 560 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek oturtma
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık bebeğimi oturtmaya Çalışınca popunu ve belini öne doğru kaldırıyor ve kayıyor uzanır pozisyona geliyor nerdeyse neden olabilir daha erken mi oturması için

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık bebeğimi oturtmaya Çalışınca popunu ve belini öne doğru kaldırıyor ve kayıyor uzanır pozisyona geliyor nerdeyse neden olabilir daha erken mi oturması için
Evet erken canım kız bebek mi seninki ben bebeğimi altıncı ayda oturtmaya başladım bi daha oturtmaya çalışma canım eklemleri kemik yapısı daha çok narin tam gelişmedi daha oturması için

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Evet erken canım kız bebek mi seninki ben bebeğimi altıncı ayda oturtmaya başladım bi daha oturtmaya çalışma canım eklemleri kemik yapısı daha çok narin tam gelişmedi daha oturması için
Ya istekli gibi geliyor ondan oturttum aslında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hemde çok erken oturtma beli ağrır şimdi
Tamam teşekkür ederim

Hemde çok erken oturtma beli ağrır şimdi
Tamam teşekkür ederim
Çok erken belini sarsa bilirsin benim bebeyim 6 ayından sonra kendi oturmaya başladı
6 çok geç değil mi ya doktorlar 4 te destekli oturtmaya başlayın diyorlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Tamam teşekkür ederim

Tamam teşekkür ederim
Rica ederim canm bizde erkek bebek 6 kız bebek 7. Ayında oturtulmaya başlatılır beli incinmesin birşey olmasın diye

leylam19

Kayıtlı Üye
rank

Tamam teşekkür ederim

Tamam teşekkür ederim
4 ayda minderle destekliyerek çok az bi süre için oturta bilirsin. Ama desteksiz kendisi 6 aydan sonra oturacak doktorlarda zaten 6,8 ay diyor bende senin gibi sabırsızlanıyordum bi an önce otursun diye ama beli felan ağrır dediler 6 ayında oturunca birazcık titriyordu 7 de kendisi artık serbest oturuyordu doktorlar normal dedi. Her bebekte farklı oluyor belkide sizinki 6 ayında çok serbest oturacak sağlıkla büyüsün minik inşallah 🤲

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
4 ayda minderle destekliyerek çok az bi süre için oturta bilirsin. Ama desteksiz kendisi 6 aydan sonra oturacak doktorlarda zaten 6,8 ay diyor bende senin gibi sabırsızlanıyordum bi an önce otursun diye ama beli felan ağrır dediler 6 ayında oturunca birazcık titriyordu 7 de kendisi artık serbest oturuyordu doktorlar normal dedi. Her bebekte farklı oluyor belkide sizinki 6 ayında çok serbest oturacak sağlıkla büyüsün minik inşallah 🤲
Ay çok varmış ya neyse sağlıkla inşallah.allah razı olsun teşekkür ederim 😊❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım sana kimse demedi mi . Çocuğun kemiklerine zarar verirsin onun daha kemiği ne ki 6. Ayından sonra kendi oturabilir ki buda her bebekten bebeğe değişir.

Tüm sayfalar yüklendi.