Sorum var Bebek oturtma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebek oturtma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 576 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek oturtma
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay korktum ya bişey olmamıştır değil mi
Kalça usg sine girdi mi canım. Böyle şeyler hafife alınacak şeyler değil 2 aylık bir bebeği oturtmak ne demek ya ileri zamanda belli olur kalça sorunu var mı yok öy illa olacak diye bir şey yok ama . Bebeğin daha eklemler birbirine bağlanmadı bu insanları cidden anlamıyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay onların aklına ya çocuk 2 aylıkken kafasını zor tutuyor ne yapacaklar çocpun kalçasını filan çıkaracak bu millet neden böyle ya 🤦🏻‍♀️.
Benim kaynanagiller daha 4 aylıkken emekletmeye çalıştılar akıllarınca izin vermedim aldım diye çocuğu bizden kıskanıyor dediler eşim fena kızdı karışmayın kızıma daha ne ki emekleyecek diye 🤦‍♀️ hala neler var neler çok cahiller kabul etmiyorlar böyle postlar okudukça sinir oluyorum çok yanlış yönlendiriyorlar bazen haklı da olsalar söylediklerinin doğru olduğunu bile bile önce doktora soruyorum konu ne olursa olsun ay bi de hala mı emeklemiyor hııı neyse demiyorlar mı deliriyorum

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanagiller daha 4 aylıkken emekletmeye çalıştılar akıllarınca izin vermedim aldım diye çocuğu bizden kıskanıyor dediler eşim fena kızdı karışmayın kızıma daha ne ki emekleyecek diye 🤦‍♀️ hala neler var neler çok cahiller kabul etmiyorlar böyle postlar okudukça sinir oluyorum çok yanlış yönlendiriyorlar bazen haklı da olsalar söylediklerinin doğru olduğunu bile bile önce doktora soruyorum konu ne olursa olsun ay bi de hala mı emeklemiyor hııı neyse demiyorlar mı deliriyorum
Sorma valla bu cehalet yüzünden lohusalık dönemi bana zindan oldu hakkımı helal etmiyorum

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Halbuki lohusalıkta daha fazla dikkat etmeleri lazım benim nerdeyse sütüm kesiliyordu hergün ağla ağla 20 gün kaldı kaynanam defolup gitti de öyle düzeldik biraz keşke hiç gelmeseydi keyifle geçiremedim hiç
Sen yine kurtulmuşsun çok şükür benimki hep tepemde onu verme onu yedirme yemiyorsa zorlama sevdiği şeyleri ver vs vs

3 aylık bebeğimi oturtmaya Çalışınca popunu ve belini öne doğru kaldırıyor ve kayıyor uzanır pozisyona geliyor nerdeyse neden olabilir daha erken mi oturması için
Cnm sabret daha çok erken biz anneler be eklerimiz hemende büyüsü. Yürüsün istiyor ama sabretmek var bide hiçbir sorunu yok cnm norml daha küçük daha kafasını bile tm tuturmuyoar saliyo rabbim yovrularimizi korusu 🙏🏼🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Halbuki lohusalıkta daha fazla dikkat etmeleri lazım benim nerdeyse sütüm kesiliyordu hergün ağla ağla 20 gün kaldı kaynanam defolup gitti de öyle düzeldik biraz keşke hiç gelmeseydi keyifle geçiremedim hiç
Vallah cnm ne yapan soyliyu. Kaynanam çok iyidi lohusalikta biraz görümce pıt pıt yaptı onuda bosverdin ama kaynana çok yardım eti

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık bebeğimi oturtmaya Çalışınca popunu ve belini öne doğru kaldırıyor ve kayıyor uzanır pozisyona geliyor nerdeyse neden olabilir daha erken mi oturması için
6 aydan önce bebekler oturtulmamalidir bebeklerin ilk 6 aydan önce kemikleri çok taze oldukları için birbirine batabilir 6.ayda oturmaya başlar zaten kendi başına başına oturamaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar