Bebek Oyuncağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Bebek Oyuncağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek Oyuncağı
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir iki aylık bebeklere ne tür oyuncak alınabilir yani onu geliştirme yönünde fayda sağlayacak oyuncaklar 🤗 bu bez kitap alsam çıngırak falan başka bişey lazım olur mu 🙄🤔
Kesinlikle çıngırak al😍😍😍😍 ve cnm bebek arabalarina takılan halka oliyor ya renkli trendyol da var onları al pusete tak onlara elini atar oynar benim kız arada onlarla oyalaniyor. Ben şimdiden küçük bı oyuncak tavşan da arada veriyorum dokunsun dokunma duyusu gelişsin diye hoşuna gidiyor 😍😍

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Bende diytoy ilk kartlarım vardı ondan aldım dörtlü seri halinde sanırım baya uzun süre kullanmalik 0-4 aylık kartlar var 12-24 aya kadar varmış içinde kartlar bakalım gelecek 🤗 bide o hışırtılı bez kitaptan almayı düşündüm zaten çıngırak civilde var oradan alcam mağazadan birde puset bebek arabası oyuncakları var asılan onlardan bide baktım bebeği yere yüzüstü yatırıp aynada kendisine baktiran oyuncaklar var hem kitap gibi sayfa sayfa ayna var sekiller var onu da düşündüm bide yere halı var içinde oyuncaklar asılı aynalar asılı bakalım baya şeyler koydum sepete 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizimkisi çok ilgili ne duysa bakıyor baya elleriyle yakalıyor birseyleri özellikle doktor muayene edecekken ellerine yapışıyor ondan dedim elleriyle tutabileceği şeyler alayım ona çıngırak alcam ama başka şeyler de buldum Trendyol ve Hepsiburadadan birkaç sipariş verdim bakalım 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy maşallah kurban olurum yaa ben bu güzelliği yaratan Rabbime nnasil sevimli nasıl güzel maşallah Rabbim korusun minnakimi 🥰🥰🧿🧿❤️❤️💜💜🧿🧿
Tesekur edirim canim Allah seninde evlatini korusin cumlemizin🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar