Bebek pozisyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bebek pozisyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek pozisyonu
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebekte doğum pozisyonunu almamış daha tam canım doğum anı sancıyla bile dönebilir diyor Dr inşallah dönerlerde normal doğum yaparız bende hiç istemiyorum sezaryen olmayı
Ayy inşallah sezeryan olmazsın sende 2 tane daha var çocuk çok zor olur iyileşme süreci daha uzun oluyor galiba internette hareketler var doktor lar bi hareket yapıyorlar tepe taklak oluyorsun falan onu günlük yapmanın faydası olur diyorlar 20.haftadan sonra yapılabilirmiş ama benim 20 haftadan sonra tersine döndü normal de o zaman baş aşağı duruyordu zaten 🤦🏻‍♀️

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum olacak çok kafamda kuruyorum ister istemez hiç bişey bilmemek en iyisiymiş gerçekten normal doğumdan aşırı korkuyodum ama artık teknoloji zamanı olduğu için sezeryanı da görünce normal doğum korkusu hiç kalmadı. Arkadaşım sezeryan oldu panik atak hastalığı başladı çok endişeleniyorum inşallah sağlıkla gelsin en önemlisi bu ama işte ilkin günahı olmasın artık korkutuyor 😔
Doğum konusunda herkesin aynı olacak diye bir kural yokki benim misal kolay olmaz senin kolay olur benim ilk doğum sancim yoktu acilmam vardı suni sancı ile dogurdum ikinci üçüncü kendi sancim oldu o şekilde kolay doğum yaptım sen kendini çok kasma düşünme kafanda kurma bide dediğim gibi herkesin dogumu bir degilki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ayy inşallah sezeryan olmazsın sende 2 tane daha var çocuk çok zor olur iyileşme süreci daha uzun oluyor galiba internette hareketler var doktor lar bi hareket yapıyorlar tepe taklak oluyorsun falan onu günlük yapmanın faydası olur diyorlar 20.haftadan sonra yapılabilirmiş ama benim 20 haftadan sonra tersine döndü normal de o zaman baş aşağı duruyordu zaten 🤦🏻‍♀️
İnşallah canım ya aynen çok zor olur valla iki çocuk daha var dediğin gibi hayırlısı olsun ne diyelim. Seninki erken dönmüş zaten dursaymış öyle iyiymiş döner inşallah tekrar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama dediğim gibi drum bana sancı ile bile dönebilir dedi seninki küçük hem daha doğum zamanına kadar vakti var döner inşallah o zamana

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım ya aynen çok zor olur valla iki çocuk daha var dediğin gibi hayırlısı olsun ne diyelim. Seninki erken dönmüş zaten dursaymış öyle iyiymiş döner inşallah tekrar

Ama dediğim gibi drum bana sancı ile bile dönebilir dedi seninki küçük hem daha doğum zamanına kadar vakti var döner inşallah o zamana
İnşallah halırlısıyla şu korona falan bulaşmadan atlatsaydık doğum işlerini rahatlıcaktık aşı olsammı olmasammı karar veremedim derdin biri bir değil ki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah halırlısıyla şu korona falan bulaşmadan atlatsaydık doğum işlerini rahatlıcaktık aşı olsammı olmasammı karar veremedim derdin biri bir değil ki
İnşallah canım aynen sorun bitmiyor ki insan hangisini kafaya takacağını şaşıyor. Ben oldum geçenler de canım inşallah bir zararı olmaz bebeğe

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 32+2 haftalık bebeğimin ayakları sağ yanımda ordan vuruyor kafası diğer sol tarafımda neden dönmüyor sürekli yanıma vuruyor ayaklarıyla deliniyor sanki orası o önemli değil ama 29. Haftada bebek kafa aşağı duruyordu doktor inşallah değişmez demişti ama değişti normal doğum olmayacak diye korkuyorum
Doğum sırasında bile bebeği dönen var canım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım aynen sorun bitmiyor ki insan hangisini kafaya takacağını şaşıyor. Ben oldum geçenler de canım inşallah bir zararı olmaz bebeğe
İnşallah canım olsak bi türlü olmasak bin türlü şuan olanların bebeğinin 40 bile çıkmadı ki nasıl bi etki yaptı bilemiyoruz

Doğum sırasında bile bebeği dönen var canım
İnşallah döner de sezeryan olmaz gerçi sadece dönmesi değil problem açılma olmaması falanı filanı sadece çok korkuttu bu gözümün önünde beni kesmeleri

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım olsak bi türlü olmasak bin türlü şuan olanların bebeğinin 40 bile çıkmadı ki nasıl bi etki yaptı bilemiyoruz

İnşallah döner de sezeryan olmaz gerçi sadece dönmesi değil problem açılma olmaması falanı filanı sadece çok korkuttu bu gözümün önünde beni kesmeleri
Aynen canım göreceğiz artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar