Sorum var Bebek suyumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prenseslerim tarafından oluşturulan Bebek suyumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 873 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek suyumu
Konbuyu başlatan Prenseslerim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bugün tekrar gittim hastaneye canım yatış verdi ben kabul etmedim ama şimdi az da olsa sancım başladı hem stresliyim hemde heyecanlı bakalım hayırlısı ile gelsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bugün gittim doktora doktor bebegin suyu geliyor dedi yatış istedi sancım yok diye kabul etmedim ama şimdi ufaktan ağrılarım başladı sabaha doğru artar diye düşünüyorum
Canım gelen suyunmuş bak doktorda demiş bebeğini riske atma hastanede kalmalısın bence şu azaldikca bebeğin strese girebilir

Prenseslerim

Kayıtlı Üye
rank
Canım gelen suyunmuş bak doktorda demiş bebeğini riske atma hastanede kalmalısın bence şu azaldikca bebeğin strese girebilir
[/QUOT Evet canım bebeğin suyu ama birde her saat su ürettiği için şuan su normal ama sancım başladı evde sancı çekip gitmek istedim ilk hamilelegimde 1 gün boyunca suni sancı verdiler ve ben 1ay kendime gelemedim onun korkusuyla da sancımin gelmesini beklicem deyip yatış istemedim ama şimdi sancılarım az da olsa başladı sabaha kadar devam edecek gibi sabah ta direk hastaneye giderim hayırlısıyla

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende de 1 cm açılma vardı fakat ben kabul etmedim sabah kendi doktorum olucak ona gidicem nasip olursa ilk doğumum da bende 12 saat hastanede suni sancıyla çektim birdaha öyle olsun istemediğim için bekliyorum
Aynen kuzum iyi yapmışsın hayırlısı olsun inşaallah sağlıkla gelsin kuzum

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar dün birdenbire su geldi ama az değil heryer ıslandı ve ondan sonra durmadan altımı ıslattım tuvalet sıkışıklığı yok kendiliğinden geliyor hastaneye gittim fakat ne sancım var nede bebegin suyu azalmış ama dünden beri bezle dolaşıyorum bebek gibi acaba benim ısrar kesesi mi hasar gördü
Canım sen git test yapıyorlar su geldi mi gelmedi mi diye sana test yapıldı mı bebeğin hareket ediyor dimi. Hemen git vakit kaybetmeden

Prenseslerim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum iyi yapmışsın hayırlısı olsun inşaallah sağlıkla gelsin kuzum
Amin canım benim
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Canım sen git test yapıyorlar su geldi mi gelmedi mi diye sana test yapıldı mı bebeğin hareket ediyor dimi. Hemen git vakit kaybetmeden
Gittim canım doktor gelen bebeğin suyu dedi açılma sadece 1cm dedi ve sancım yok doktor yatış yapalım dedi ben sancım yok diye istemedim doktorda sancı kolay suni sancı veririz dedi ama ben daha önce 1 gün suni sancı çektim ve korktum sancı kesilince de zorla dogurttuklqri için kalmadm şimdi ufaktan sancım var artarsa hastaneye gideceğim inşaallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım benim
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Gittim canım doktor gelen bebeğin suyu dedi açılma sadece 1cm dedi ve sancım yok doktor yatış yapalım dedi ben sancım yok diye istemedim doktorda sancı kolay suni sancı veririz dedi ama ben daha önce 1 gün suni sancı çektim ve korktum sancı kesilince de zorla dogurttuklqri için kalmadm şimdi ufaktan sancım var artarsa hastaneye gideceğim inşaallah
Amin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.