Sorum var Bebek telsizi alan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bebek telsizi alan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 705 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek telsizi alan var mı
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar postları sık açıyorum ama alışveriş yapma zamanlarındayız haliyle sizlere de fikir danışıyorum 🥰uygun ve kaliteli ses kalitesi iyi menzili de iyi telsiz önerisi istiyorum (kameralı almayacağız)
Ablam almıştı canım, kendi kızında kullanmak için. Weewell dijital bebek telsizi sonra bende ondan aldım kullandım çok memnundum. Balkonla bebek odası arası mesafe vardı çok net duyuyordum sesini

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar postları sık açıyorum ama alışveriş yapma zamanlarındayız haliyle sizlere de fikir danışıyorum 🥰uygun ve kaliteli ses kalitesi iyi menzili de iyi telsiz önerisi istiyorum (kameralı almayacağız)
Kuşum önemli değil aç tabiki vallahi böyle şeyler bizi mutlu ediyor 😇😇 Ben hiç kullanmadım gerek duymadım çünkü sürekli yanında olduğum için bence alma derim ona vereceğin paraya bez vs Alman daha iyi çünkü sürekli yanında olacaksın ayrılmayacan bile olsada işine yaramaz olmasada bütün anneler alıyor ama bakıyorum hepsinin bebeği yanında oda değil telsizde yanında 😁Sen bilirsin yinede ben eve gizli kamare düzeneği kurdurcam işe başlayınca mecbur bakıcı tutacaz şuan gizli kamaralar ile ilgileniyorum ilgi alanım o suanlik 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.