Sorum var Bebek telsizi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Bebek telsizi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 425 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek telsizi
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
telsiz ne bebek uyutan aparatmi? sesler veriyorya omu?
Canım mesela mutfakta yemek yaparken falan çok gürültü oluyor ya bebeğin ağladığını duyamıyoruz böyle durumlarda bebeklerimizin sesini duymamız için kullanılan bir cihaz yani telefon gibi bir nevi ben bugün mutfaktayken yavrum ağlamaktan kıpkırmızı olmuş 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin odasına koyuyorsun biri de senin yanında oluyor ağladığında filan ses geliyor gidiyorsun. Ben gerek görmediğim için almadım kızım hep yanımdaydı
Kendine alıştırma diyorlar ama mecburen ya böyle bir alet almam gerek ya da hep yanımda olması gerek napıcağımı bilemiyorum 🤕

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım mesela mutfakta yemek yaparken falan çok gürültü oluyor ya bebeğin ağladığını duyamıyoruz böyle durumlarda bebeklerimizin sesini duymamız için kullanılan bir cihaz yani telefon gibi bir nevi ben bugün mutfaktayken yavrum ağlamaktan kıpkırmızı olmuş 😔

Kendine alıştırma diyorlar ama mecburen ya böyle bir alet almam gerek ya da hep yanımda olması gerek napıcağımı bilemiyorum 🤕
ay kiyamam ben onaya

Bebeğin odasına koyuyorsun biri de senin yanında oluyor ağladığında filan ses geliyor gidiyorsun. Ben gerek görmediğim için almadım kızım hep yanımdaydı
bizde odalar ic ice o yuzden nerde aglarsa duyarum bu aparati ilkes duydum tesekurler canim bilgin icin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
VAlla bende almadım oğlum üstte yatarken 5 10 dk aşağı indigim zaman telefonu kullanıyordum evde wifi vardı WhatsApp tan arayıp dinliyordum ama çoğu zamn hep yanımdaydı o uyuduğu zaman da kapıyı aralık bırakıyordum dinliyordum evin içinde duyuluyordu sesi canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar