Bebek toplanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İzelin Annesi tarafından oluşturulan Bebek toplanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 428 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek toplanmasi
Konbuyu başlatan İzelin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

İzelin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalik hamileyim bu hafta karnim baya bi kasildi hatta bebek karnimdan cikcak gibi oldu ust kisimda toplandi çıkıntı oldu top gibi normal mi aceba hastaneyede gidemedim randevu yok

İzelin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım.33+4 haftalığız benimkide toparlanıyor bir araya.Sanki karnımda yer yok gibi☺️
Ay cok sagol kız korktum bian 2.3 gunden beri boyle kasiliyo agri oluyo ister istemez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım.33+4 haftalığız benimkide toparlanıyor bir araya.Sanki karnımda yer yok gibi☺️
Allah hayırlısıyla kucagina almayi nasip etsin insallah ❤

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalik hamileyim bu hafta karnim baya bi kasildi hatta bebek karnimdan cikcak gibi oldu ust kisimda toplandi çıkıntı oldu top gibi normal mi aceba hastaneyede gidemedim randevu yok
Bnm de öyle olsun gercekten yuruyemz hale gelmiştim ağrısı kasık ağrısı kesin doğuracam diyordum bide 30.2 günlük gebeyim çok şükür ki bugün DHA iyiyim ödüm kopmuştu çantam bile hazır değildi daha bugün hazirldaim bı kaç eksik kaldi

...

Moderator
Mod
rank
Ay cok sagol kız korktum bian 2.3 gunden beri boyle kasiliyo agri oluyo ister istemez

Allah hayırlısıyla kucagina almayi nasip etsin insallah ❤
Amin cümlemize inşaAllah canım🤗

Amin cümlemize inşaAllah canım🤗
Evet canım biraraya toplanınca ağrı oluyor.Diyorimki oğluma .koskoca yer var neden biryere sıkışıyorsun.şuan bile yine toplandı biryere.😂

Tüm sayfalar yüklendi.