Bebek ve Kese Var Büyüyor Ama Kalp Atışı Yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebek ve Kese Var Büyüyor Ama Kalp Atışı Yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,418 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek ve Kese Var Büyüyor Ama Kalp Atışı Yok
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalık hamileyim hastaneye gittim tekrar kanamam olduğundan bebek ve kese var büyüme var ama kalp atışı yok deniliyor kürtaj istediler kabul etmedim sormak istediğim şu gelişmeyen ve kalp atışı olmayan bir kese ve bebek büyür mü ? CRL 0.33 cm YS 1.10 cm GS 2.35 cm
Kalp atışı olmasa bebek büyümez. Bende kalp atışı 7+2 duyuldu. 8-9 haftaya kadar da süresi var duyulur daha

Hemdem

Kayıtlı Üye
rank
Bendede bebek yoktu boş gebelik olabilir dedi doktor o zaman 7 haftalık olarak biliyorduk kendi takvimime göre 8+6 da gittim ve doktorum eğer yoksa müdahale etmemiz gerekiyor dedi vajinal ulturasyonda bebek ve kalp atışı görüldü 6+1 hafta ile uyumluymuş böyle durumlarda vajinal ulturasan daha doğru sonuç verebilir çok geçmiş olsun Rabbim gönlümüze göre versin inşallah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde karın dan ultrason ile bebeğin kalp atışını göremedi ama vajinal ultrason da baya gözüktü 8+1 dim. Bazen yerleşme yerinden dolayı gözükmeye bilir daha net olması için vajinal ultrason bakıldımı

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ne oldu kürtaj oldunmu. Bebekmuymiş?
Yok kurtaj olmadim ama kaybettim bebegimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde karın dan ultrason ile bebeğin kalp atışını göremedi ama vajinal ultrason da baya gözüktü 8+1 dim. Bazen yerleşme yerinden dolayı gözükmeye bilir daha net olması için vajinal ultrason bakıldımı
Kaybettim bebegimi tesekkur ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar