Bebek ve Kese Var Büyüyor Ama Kalp Atışı Yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebek ve Kese Var Büyüyor Ama Kalp Atışı Yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,588 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek ve Kese Var Büyüyor Ama Kalp Atışı Yok
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354
M

Mrym

Guest
7 haftalık hamileyim hastaneye gittim tekrar kanamam olduğundan bebek ve kese var büyüme var ama kalp atışı yok deniliyor kürtaj istediler kabul etmedim sormak istediğim şu gelişmeyen ve kalp atışı olmayan bir kese ve bebek büyür mü ? CRL 0.33 cm YS 1.10 cm GS 2.35 cm
Benimde yoktu kalp atışı 9 haftada duyduk acele etme bence 🙂

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalık hamileyim hastaneye gittim tekrar kanamam olduğundan bebek ve kese var büyüme var ama kalp atışı yok deniliyor kürtaj istediler kabul etmedim sormak istediğim şu gelişmeyen ve kalp atışı olmayan bir kese ve bebek büyür mü ? CRL 0.33 cm YS 1.10 cm GS 2.35 cm
Bazı bebeklerin kalbi daha geç atmaya başlıyor sen ilk gittiğin doktora inanipta bebeğine kıyma başka doktora da git bence

Huzurrr

Kayıtlı Üye
rank
CANIM kalbi atar merak etme sen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kinem bişey sorucam profilinden çıkardım seni sen onceden aydin söke sazlı da otryrmydn kızken halinle smdki halin hiç degismems

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
CANIM kalbi atar merak etme sen

Kinem bişey sorucam profilinden çıkardım seni sen onceden aydin söke sazlı da otryrmydn kızken halinle smdki halin hiç degismems
Evet sen kimsin peki

Bazı bebeklerin kalbi daha geç atmaya başlıyor sen ilk gittiğin doktora inanipta bebeğine kıyma başka doktora da git bence
Maalesef kaybettim

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
peki kürtaj veya düşük fark ediyor mu çünkü ben kürtaj olmak yerine kendisinin düşmesini beklicem veya ilaçla çünkü ben bebek istiyorum ama araştırdığımda en az 3 ay beklenilmeli yazılıyordu
Cnm hap veriyolar düşürüyosun sonra usg ile alttan bakyor parca kalmis ise eger kurtaj yapyolar kalmadiysa gerekmyo gerekli durumda kurtaj yaparlar yoksa eve git adet kanmasyla temizlenir dyolar bende yasadm ayrica kucuk haftalarda kurtaja gerek kalmyor senn haftan kucuk zaten

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım benim ikizdi birinin kalbi atmıyordu ama büyüyordu nasıl oluyor şaşırmıştık, bi sonraki hafta kendiliğinden kaybolmuştu rahim içinde

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kalbi duran bebek büyümez canım. Başka Bi doktora git istersen. Yeni mi durdu kalbi acaba. İnşallah öyle birşey yoktur. Bizede haber var.

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kalbi duran bebek büyümez canım. Başka Bi doktora git istersen. Yeni mi durdu kalbi acaba. İnşallah öyle birşey yoktur. Bizede haber var.
Kuzum ilk bebeğimdi bu soru geçen yıldan kalma maalesef düşük yaptım sonrasında 3 ay sonra gebe kaldım ve çok şükür bir kızım oldu ♥️ ama şöyle ki kalp atışını hiç duymamıştım 9 haftalıkken de düştü

Tüm sayfalar yüklendi.