Sorum var Bebekle ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde serpil_02 tarafından oluşturulan Bebekle ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 248 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekle ilgili
Konbuyu başlatan serpil_02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan serpil_02

serpil_02

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum panik atagin varsa komple bayilabilirsin ama yarim.bayildiginda ilk bebeginin sesini sen duyup göreceksin oda ayri ve tarifsiz bir duygu
Kilosu bebeginin gayet güzel muz badem ceviz bunlar bebege güzel kilo almasinda yardimci oluyor
Sag saglim saglikla kucağına almayi nasip etsin rabbim insallah
Amin isallah tesekurler canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette olur ise eşinin girmesine izin vermiyor kuzum özelde mi olucak doğum
Evet canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba hamile kaldigimdan beri bebegin kafası yukarıda doktor sezaryen dedi 10 günüm kaldı ama ben korkuyorum panik atagim var sizce koplemi bayilsam yarım mı bilemiyorum ne yapacağımı 35 haftalik gebelikte 2 400 gram bebegin kilosu nasıl sizce son günlerde ne yesem kilo alır bebek
Bence panik yapmasın canım bebeğinin ilk sesini duyacaksın düşüncesene birde diğer türşü komple baygınlınta geri ayılması vs var. Ben yarım oldum bebeğimi gördüm sesini duydum benim ameliyatım biter bitmez yanıma koydular odaya beraver çıktık hemen emzirdim 2 saat sonea yürümeye başladım diğer türlü çok sıkıntı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba hamile kaldigimdan beri bebegin kafası yukarıda doktor sezaryen dedi 10 günüm kaldı ama ben korkuyorum panik atagim var sizce koplemi bayilsam yarım mı bilemiyorum ne yapacağımı 35 haftalik gebelikte 2 400 gram bebegin kilosu nasıl sizce son günlerde ne yesem kilo alır bebek
Bebeğinin kilosu iyi canım. Doğum konusunda panik atağın varsa komple bayılmam daha iyi olur. Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende de panik atak var tam bayılttırmadım ama baya zordu nefes alamıyorum sandım hatta anesteziste falan sürekli ne zaman bitecek nefes alamıyorum dedim o da oksijen seviyesi normal dedi durdu.Bağlı olmasam yatağa kalkacaktım bir ara artık dayanamayacağım gibi oldu.Çok zor geçti ama uzun sürmüyor bebeğin sesini duyunca falan bir rahatlama geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.