Sorum var Bebekle ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde serpil_02 tarafından oluşturulan Bebekle ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 252 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekle ilgili
Konbuyu başlatan serpil_02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan serpil_02

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba hamile kaldigimdan beri bebegin kafası yukarıda doktor sezaryen dedi 10 günüm kaldı ama ben korkuyorum panik atagim var sizce koplemi bayilsam yarım mı bilemiyorum ne yapacağımı 35 haftalik gebelikte 2 400 gram bebegin kilosu nasıl sizce son günlerde ne yesem kilo alır bebek
Merhaba kuzum inşallah döner ya
Ama eğer panik atak isen eğer doktoruna Danış komple bayiltsin seni bebeğin kilosu da normal canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

serpil_02

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kuzum inşallah döner ya
Ama eğer panik atak isen eğer doktoruna Danış komple bayiltsin seni bebeğin kilosu da normal canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin canim inşallah ama esiminde içeri girip görmesini istiyorum o yüzden karar veremiyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba hamile kaldigimdan beri bebegin kafası yukarıda doktor sezaryen dedi 10 günüm kaldı ama ben korkuyorum panik atagim var sizce koplemi bayilsam yarım mı bilemiyorum ne yapacağımı 35 haftalik gebelikte 2 400 gram bebegin kilosu nasıl sizce son günlerde ne yesem kilo alır bebek
Sezeryan olmadım hiç ama bence o sıra panik olmazsın diye düşünüyorum doktorun bu konuda sana tavsiye verecektir bebeğin kilosu iyi bence muz kaşar peyniri süt ürünleri sade soda kuru yemiş özellikle ceviz güzel kilo aldırıyor bebeğe rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle Rabbim sağ salim kucağına almanı nasip etsin inşaAllah bende sezaryen oldum ve benim de bebeğimin başı yukarıdaydı ben uyanıktım ve bir sorun olmadı güzel geçti baygınlıkla yapılan sezeryan nasıl onu bilmiyorum yaşayan arkadaşlar varsa yazarlar bebeğinin kilosu gayet iyi kuruyemiş yoğurt bunlar kilo yapar bebeğine kiloya çok da takılma zaten kiloyu alıyorlar bebisler zamanla

serpil_02

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olmadım hiç ama bence o sıra panik olmazsın diye düşünüyorum doktorun bu konuda sana tavsiye verecektir bebeğin kilosu iyi bence muz kaşar peyniri süt ürünleri sade soda kuru yemiş özellikle ceviz güzel kilo aldırıyor bebeğe rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin isallah canim teşekkür ederim

serpil_02

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle Rabbim sağ salim kucağına almanı nasip etsin inşaAllah bende sezaryen oldum ve benim de bebeğimin başı yukarıdaydı ben uyanıktım ve bir sorun olmadı güzel geçti baygınlıkla yapılan sezeryan nasıl onu bilmiyorum yaşayan arkadaşlar varsa yazarlar bebeğinin kilosu gayet iyi kuruyemiş yoğurt bunlar kilo yapar bebeğine kiloya çok da takılma zaten kiloyu alıyorlar bebisler zamanla
Kaç saatte ayağa kalktın peki canim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum panik atagin varsa komple bayilabilirsin ama yarim.bayildiginda ilk bebeginin sesini sen duyup göreceksin oda ayri ve tarifsiz bir duygu
Kilosu bebeginin gayet güzel muz badem ceviz bunlar bebege güzel kilo almasinda yardimci oluyor
Sag saglim saglikla kucağına almayi nasip etsin rabbim insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar