Sorum var Bebekle uçak yolculugu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Bebekle uçak yolculugu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 439 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekle uçak yolculugu
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

gunesh

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir ay sonra bebeğimle tek başına uçak yolculugu yapıcam. Biraz endişeliyim. Kolay olması için önerileriniz var mı? Emzirme konusunda vs.
Bide Sizce sling mi iyi yoksa kanguru mu?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir ay sonra bebeğimle tek başına uçak yolculugu yapıcam. Biraz endişeliyim. Kolay olması için önerileriniz var mı? Emzirme konusunda vs.
Uçak yolculuğunu bilmiyorum ama ben babybjörn one cotton’u kullanıyorum 8 ay olacak hiç sıkıntı çıkarmadı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla ben oğlumla 4 ayından beri sürekli otobüs işe ankaraya git gel yapıyorum o zaman bile sorun olmuyorsa endişe erme olmaz tek sıkıntı uçak kalkış ve iniş yaparken bebeğini emzirmen lazım basınca karşı canım onun dışında sorun olmaz ve sling daha şyi olur diye düşünüyorum kanguruyu çıkar emzir biraz uzun sürebilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba bebeğin kaç aylık cnm? Ben kaç defa bindim sıkıntı olmdi kulaklarına pamuk koyarsan daha iyi olur canım uçak havalanrken de inerken de emzir sling daha iyi olur bence

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 4 aylıkken uçakla geldim malatyaya emzirme filan olduğu için hiç bir şey takmadım sadece emzirme önlüğü mutlaka al yanına ama illa takmak istersen kanguru daha iyi ben 3 çocuğumdada kullandım ćok seviyorlardı

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Uçakta bebekler uyuyor genelde ya benim uçakla giden yakınlarım böyle söylüyor emzirmek gerektiğini arkadaşlar tazmışlar diğer soruna gelecek olursak ben kanguru aldım rahat olur diye ama hiç memnun kalmadım keşke sling alsaydım kanguruyu alırken iyi araştırmak lazım bebeklerin kalça yapısına uygun olanları tercih etmemiz gerekiyormuş sling daha rahat diyenler çok ben kullanmadım bilmiyorum ama bu dediğim kalça meselesi için idealmiş sling

gunesh

Kayıtlı Üye
rank
4 5 aylık olur daha bn İstanbul a gttim bir saatti yolculuk uyudu giderken gelince uyandı biraz huzursuz oldu ama Emince susar inşallah ynnda anlayışlı ve kadın birisi oturur
İnşallah kadın oturur da rahat emziririm/
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uçakta bebekler uyuyor genelde ya benim uçakla giden yakınlarım böyle söylüyor emzirmek gerektiğini arkadaşlar tazmışlar diğer soruna gelecek olursak ben kanguru aldım rahat olur diye ama hiç memnun kalmadım keşke sling alsaydım kanguruyu alırken iyi araştırmak lazım bebeklerin kalça yapısına uygun olanları tercih etmemiz gerekiyormuş sling daha rahat diyenler çok ben kullanmadım bilmiyorum ama bu dediğim kalça meselesi için idealmiş sling
Sling alırım o zaman

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah kadın oturur da rahat emziririm/
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sling alırım o zaman
Ya inşallah yaa bn giderkrn adam çok rahatsız olmuştum hal ve hareketlerinden anladım sonra da başka yere oturdu koltuklar da dar o sıkıntı adamn yeri başka bir yermis o gitti kadın geldi şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar