Sorum var Bebekler ne zamandan tutabilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Bebekler ne zamandan tutabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 453 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekler ne zamandan tutabilir
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam kizlar kizim.tuta biliyor amma emzigni elne verdiğim bisere agzina aparamiyor 1 hafdadan sonra 6 aylik olacak bebekler ne zamandan agzina apara bilir? Yiyecek biseyler veryorum apara bilmiyor agzina
Canım benim daha küçük bunun için 1 yaşına doğru yapabilir bebeğe göre değişir belki daha erken olabilir annesi acele etme zamanla herşey olacak 🥰❤️❤️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım benim daha küçük bunun için 1 yaşına doğru yapabilir bebeğe göre değişir belki daha erken olabilir annesi acele etme zamanla herşey olacak 🥰❤️❤️
Sagol canim benim emzigi dusdugunde agliyor agizna aparamadigi icin birseyler veryorum aparamiyor ilerki.aylarda tutabilir belki

alya

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar kizim.tuta biliyor amma emzigni elne verdiğim bisere agzina aparamiyor 1 hafdadan sonra 6 aylik olacak bebekler ne zamandan agzina apara bilir? Yiyecek biseyler veryorum apara bilmiyor agzina
Benim oğlum 10aylik oldu anca goturebildi ağzına 🥰eline lolipop vermistim o zaman almıştı ağzına çok mutlu olmuştum dizede hak veriyorum insan bu an önce herşeyi yapsın istiyo ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum Kayra da nerdeyse 20 30 gündür coo rahat verdiğim her şeyi ağzına götüyor. Surda 2 hafta sonra 6 aylık olacak

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim oğlum 10aylik oldu anca goturebildi ağzına 🥰eline lolipop vermistim o zaman almıştı ağzına çok mutlu olmuştum dizede hak veriyorum insan bu an önce herşeyi yapsın istiyo ya
Evet canim ogrenmesini cok isdiyorum emzigi dusdugunde agliyor isdoyorum kendi alsin koysun agzna
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum Kayra da nerdeyse 20 30 gündür coo rahat verdiğim her şeyi ağzına götüyor. Surda 2 hafta sonra 6 aylık olacak
Yeysin teyzesi🥰 masallah benimkide ogrener yavas yavas

Daha zamanı var kuzum
Tamam canim.🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canim ogrenmesini cok isdiyorum emzigi dusdugunde agliyor isdoyorum kendi alsin koysun agzna

Yeysin teyzesi🥰 masallah benimkide ogrener yavas yavas

Tamam canim.🥰🥰
🥰

Tüm sayfalar yüklendi.