Bebeklerde pamukcuk😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Bebeklerde pamukcuk😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,637 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde pamukcuk😣
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ağzında süt kalmazsa olmaz benim oğlum son yudumu HEP ağzında tutardı ve çok pamukçuk oldu ama ne zamanki her emzirmeden sonra ağzına su vermeye başladım bir daha olmadı
Aaaaa hakikaten benimki de son yudumu boğazında tutuyor sonradan yutuyor hakikaten bunu hic düşünmemiştim kuzum haklısın vala benim bebis 42 gunluk her emzirmeden sonra 1 cay kaşığı versem su bisey olmaz demi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun gizemim🌸
Cicegimm tesekkur ederim 💕🙏🏻

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Aaaaa hakikaten benimki de son yudumu boğazında tutuyor sonradan yutuyor hakikaten bunu hic düşünmemiştim kuzum haklısın vala benim bebis 42 gunluk her emzirmeden sonra 1 cay kaşığı versem su bisey olmaz demi

Olmaz canım ben HEP verdim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz canım ben HEP verdim
Tamam canım benim bnde verdim sen deyince az once emzirdikten sonra 1 cay kaşığı 🥰

Oğlumda karbonat li su ile geçti canım doktorun verdiği damla ise yaramamisti her bebek farklı oluyor sen sabah akşam karbonat li suyla sıl damaklarini yavasca damlayida kullan daha erken geçer inşallah 🙏
Tamam bebegim benim kiz bide dilinin arka tarafinda cikmis parmagimi da cok sokamiyorum yazik🤦‍♀️

Hem karbonatlı suyla siliyorum cnm hemde doktor şurup gibi bişey verdi ama daha geçmedi
Emmesi nasil peki karnini doyurabiliyor mu kuzum

Son düzenleme:

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
bana da aynı şurup gibi bisey verdi benimkide geçmedi
Geçmiyo kuzum ya ben yinede günde 1 kez falan silmeye çalışıyorum şurup gibi şeyde hiç işe yaramıyo tadıda çok kötü

Tamam canım benim bnde verdim sen deyince az once emzirdikten sonra 1 cay kaşığı 🥰

Tamam bebegim benim kiz bide dilinin arka tarafinda cikmis parmagimi da cok sokamiyorum yazik🤦‍♀️

Emmesi nasil peki karnini doyurabiliyor mu kuzum
İlk çıktığında 1 ay boyunca emmedi cnm zorla kendini ağlayarak geri itiyodu şimdi yine düzelmeye başladı şükür

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Benimki de tutar ama hiç olmadı Pamukçuk 🙈geçmiş olsun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar