Bebeklere verilen damlalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Bebeklere verilen damlalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 599 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Bebeklere verilen damlalar
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet olur devit vermezssen bıngıldağı kapanması gereken ayda kapanmaz. Buda bir cij sorun getirin 4 aylıktan sonra kan damlası vermezsen ileride çocuğun beyaz ksn hücresini toparlamakla uğraşırsın. Benim yengemin oğlunun başına gelfi ilacı vermiyordu çocuk en son ağzında tomurcuk tomurcuk şeyler çıktı resmen ağzını sıkıyordu çıkan şeyler yüzünden direk imminolojiye sevk ettiler ilk agizinda çıkan şeyleri patlattı doktor sonrada annesine azarı çekti ilsci hiç mi kullanmadın diye kan sayımları resmen yerlerdeydi. 1 hafta hastanede yattılar. Vereceğin ilacı unutuyor isen alarm kur da ver canım
Sagol canim bilgilendirdigin icin, ben koyde yasadgm icin dogal beslendigim icin gerek kalmaz diye dusunmustum ama vermeye basladim gene,ama merak ettigim bizler ve annelerimiz zamaninda bu damlalar falan yoktu bi sikintimizda yoktu saglik olarak ,ama ne olur ne olmaz veriyom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğinin ilacını sürekli nasıl unutursun ki 1-2 gün hadi neyse, vermen lazım mutlaka. Biz 4 aylığız d vitaminin yanında kan damlasına da başladık
Dogumdan sonra unutkanlik sorunu basladi bende ,cok fazla sikinti stres ,kanimda pihtilasma var kan ignelerimi bile unutuyom ,alrm kurdum

D vitamini kemik gelişimi için çok önemli kuzum özellikle kış bebekleri güneş alamadığı için mutlaka kullanmak gerekiyor. Neonatoloji doktoru bana kızın tülün arkasından da olsa bebeğin elleri ayakları güneşi görsün 5 dk bile olsa güneş giren yere yatir demişti yenidoğan durumunda
Benim ki yaz bebegi sik sik disari gunese cikaryodum ama yorumlara bakinca gerekli oldugunu anladim

Kuzum unutuyorsan alarm kurabilirsin bende çok unutkan biriyim ve günlük 1 defa veriyolar sonuçta dvitamin alarm çaldığı al ister uyusun ister uyanık olsun hemen veriyorum ilerde ciddi birşeyler karşılaşmak istemem 🙄
Aynen canim ilerde bisi olursa diye vijadan azabindan kurtulamam sirf o yuzden veriyom ama insallah zarari yoktur iclerinde ne var hic bilmiyom

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sagol canim bilgilendirdigin icin, ben koyde yasadgm icin dogal beslendigim icin gerek kalmaz diye dusunmustum ama vermeye basladim gene,ama merak ettigim bizler ve annelerimiz zamaninda bu damlalar falan yoktu bi sikintimizda yoktu saglik olarak ,ama ne olur ne olmaz veriyom

Dogumdan sonra unutkanlik sorunu basladi bende ,cok fazla sikinti stres ,kanimda pihtilasma var kan ignelerimi bile unutuyom ,alrm kurdum

Benim ki yaz bebegi sik sik disari gunese cikaryodum ama yorumlara bakinca gerekli oldugunu anladim
Sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama bundan 22 yıl önce bile varmış benim annem çok düzenli kullanırdm diyor ki oda beni ve kardeşimi köyde buyutmeesine rağmen senin yediğin yemekler etki eder mi bilmem ama ilaç çok önemli

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama bundan 22 yıl önce bile varmış benim annem çok düzenli kullanırdm diyor ki oda beni ve kardeşimi köyde buyutmeesine rağmen senin yediğin yemekler etki eder mi bilmem ama ilaç çok önemli
29 yasindayim canim bizim zamanimizda hastane zorunluluguda yoktu ,hani saglik ocaklari hastane gebeleri takip ediyo o zamn pek olmadgi icin damla aşi falanda pek yoktu ,kucukken cok saglikliydim ama surekli hastalaniyom ,damla falan almadigim icinmi acaba bilemiyom

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
29 yasindayim canim bizim zamanimizda hastane zorunluluguda yoktu ,hani saglik ocaklari hastane gebeleri takip ediyo o zamn pek olmadgi icin damla aşi falanda pek yoktu ,kucukken cok saglikliydim ama surekli hastalaniyom ,damla falan almadigim icinmi acaba bilemiyom
Bilmiyorum tatlım ama sen ihmal erme miniğinkini

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Aynen canim ilerde bisi olursa diye vijadan azabindan kurtulamam sirf o yuzden veriyom ama insallah zarari yoktur iclerinde ne var hic bilmiyom
Bir zararı yoktur kuzum sen kullan birşey olmaz allahin izniyle🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar