Sorum var Kız bebeklere kaçıncı aydan itibaren toka vs takılabilir 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Kız bebeklere kaçıncı aydan itibaren toka vs takılabilir 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,147 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebeklere kaçıncı aydan itibaren toka vs takılabilir 🥰
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayazmasal

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😅 okdar beklemelmiyim sence ya
Ahahaha bilmiyorum aslında bana kalırsa beklemek lazım yada bağlıyorsak bile sıkmadan ben çok korkuyordum kafasının üstünde ki bıngıldağkma bir şey olur diye 6 ay boyunca doğru düzgün dokunmadım hoş o zamanlar saçı yoktu çok sıfıra vurduk 1 ay gibi bir sürede uzadı yemek yerken önüne geliyor yada dışarısı çok sıcakken terletiyor diye toplardım aşağıdan 😂😂

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha bilmiyorum aslında bana kalırsa beklemek lazım yada bağlıyorsak bile sıkmadan ben çok korkuyordum kafasının üstünde ki bıngıldağkma bir şey olur diye 6 ay boyunca doğru düzgün dokunmadım hoş o zamanlar saçı yoktu çok sıfıra vurduk 1 ay gibi bir sürede uzadı yemek yerken önüne geliyor yada dışarısı çok sıcakken terletiyor diye toplardım aşağıdan 😂b
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde dokunamiyorum çok huylaniyorum ve korkuyorum bişey olur diye ama bnm kzimin saçın masllahi var çok ve simsiyah bı an önce baglamk istyrm

Bnde dokunamiyorum çok huylaniyorum ve korkuyorum bişey olur diye ama bnm kzimin saçın masllahi var çok ve simsiyah bı an önce baglamk istyrm

Kimi kadınlar cocuklari 2 3 gunlukken takıyor tokadı bandaji felan tokadı 2 3 gunlukken takmazlar ama banadaji takıyorlar yalnız birsey var bebek bandaj çıkarıp atabilir😃
Ben zaten Elif kocaman fiyonklu bandajları falan takıyorum ben normal böyle toka küçük böyle tokaları falan kastediyorum

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Kimi kadınlar cocuklari 2 3 gunlukken takıyor tokadı bandaji felan tokadı 2 3 gunlukken takmazlar ama banadaji takıyorlar yalnız birsey var bebek bandaj çıkarıp atabilir😃
Ben zaten kocaman fiyonklu bandajları falan takıyorum ben normal böyle toka küçük böyle tokaları falan kastediyorum

Benim kızımın saclarida çok uzundu canım ben 2 3 aylıkken minik.minik topladım 3 4 yerini sende toplayabilirsin
Ben de yavaştan başlayabilirim o zaman benim kız 2,5 aylık olacak neredeyse

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ben zaten kocaman fiyonklu bandajları falan takıyorum ben normal böyle toka küçük böyle tokaları falan kastediyorum

Ben de yavaştan başlayabilirim o zaman benim kız 2,5 aylık olacak neredeyse
Başla canım çok uzunsa bazen rahatsız ediyo bebekleri küçük lastiklerle küçük küçük tutamlari topla hem zamanla alışır toplamaya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar